Aktuality|28.12.2018|10:11|VIDEO
 

Milé nevesty vydaté v roku 2018!

 

už po 5. rok pre Vás organizujeme unikatnu súťaž "Nevesta roka", ktorej finalový program a vyhlásenie výsledkov sa koná na Svadobnom veľtrhu v bratislavskej Inchebe. 

Ak ste sa práve Vy alebo Vaša kamarátka / sestra / suseda stala v roku 2018 šťastnou nevestou, tak táto súťaž je určená práve Vám.

Tak ako po minulé roky, štartujeme hlasovanie o postup do finále, ktoré sa bude konať v piatok 8.2.2019 od 16:00, kde sa stretne 10 finalistiek. Ak postúpite do finále, zúčastníte sa zaujímavého a zábavného programu a samozrejme súťažíte o zaujímavé ceny, ako dovolenka podľa vlastného výberu, víkendové pobyty v SPA, spotrebiče do domácnosti a mnoho ďalšieho.

 

Prihlásenie do súťaže je veľmi jednoduché!

Stačí, ak vyplníte registráciu na http://www.womanman.sk/registracia-nevesta-roka/v nej uložíte max. 5 fotografií z Vašej svadby a ste zaradená do súťaže.

Hlavnou podmienkou na zaradenie do súťaže je, aby súťažiaca bola naozaj nevestou v roku 2018. Registrovať do súťaže sa môžete najneskôr do 25.1.2019.


!!!Pozor!!!

Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky, každá hviezdička = 1 bod, 5 hviedz = 5 bodov... Body sa následne sčítajú! Keďže je to serverový hlasovací systém. Zároveň nám do komentu napíšte, aké zvyky ste zopakovali na svojej svadbe po Vašich rodičoch alebo starých rodičoch.

 

Pozýva Vás aj minuloročná víťazka Jana Tumara.

 

A toto sú víťazky z minulých rokov:


 

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan