Móda|25.10.2014|21:18
Štýl tehotných hviezd

A pokračujeme. Po štýle supermodeliekmódnych návrhárov, tu máme štýl tehotných hviezd.

Tehotenstvo je výnimočné obdobie. Pocit, že vo vás rastie nový život je určite na nezaplatenie. No ako je to s obliekaním? Aj to je na nezaplatenie? Niektorým možno ide od ruky, ale tých je predsa len menšina. Pre tie z vás, ktoré s tým majú trochu väčšie problémy, máme malú inšpiráciu. Čo poviete na to, ak by ste sa mohli obliecť ako herečka Blake Lively alebo Kristen Bell? Ktorej štýl vám sadne viac?

Blake Lively

Táto 27-ročná hollywoodska hviezda v súčasnosti očakáva svoje prvé dieťa. Otec tohto prvorodenca je rovnako známy herec Ryan Reynolds. Jej doterajší štýl sa veľmi nelíši od terajšieho - tehotenského. Musíme uznať, že to zvláda na jednotku. Blake má v šatníku prevažne pohodlné oblečenie, ktoré sa hodí skôr na miernejšiu jeseň. Môžeme na nej vidieť vlnené oversize kabáty, šály, teplé svetríky, šaty, sukne a jej obľúbené cross body kabelky.  


Skúste to takto aj vy. Vybrali sme pre vás outfit, ktorý u nás ľahko nájdete.

 

Kristen Bell

Do klubu hollywoodskych tehuliek sa tento rok dostala aj 33-ročná herečka Kristen Bill. S manželom Daxom Shepardom očakávajú už svojho druhého potomka. Tehotenské oblečenie teda zrejme dobre pozná. Ako vyzerá jej šatník, keď ho pod dohľadom nemajú módni stylisti? Zdá sa, že na rozdiel od Blake je Kristen nohavicový typ. Najčastejšie nosieva pohodlné tehotenské rifle, teplé svetre a  útulné čižmičky. Outfit, ktorý využijete najmä v chladnejšom počasí.

 

 

Variant pre vás.

 

 

By TR

Zdroj fotografií: sita.sk

 

  
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan