Media|02.09.2016|12:26|GALLERY
Štýlová Fashion Garden Party v podaní IMPA

5. výročie eventu IMPA Fashion show sa konalo v krásnych priestoroch Grand Hotela Pressburg. Jedinečný projekt, ktorý sieť spoločností IMPA – autorizovaných partnerov značky ŠKODA – pripravuje pre svojich obchodných partnerov už 5 rokov, nesklamal ani tentokrát zúčastnených.

 

V čom spočíva jedinečnosť eventov pod záštitou IMPA?

Každý rok sa event nesie v inom tematickom „duchu“, čím prekvapí zúčastnených hostí. Je to jediná spoločnská odalosť, v rámci ktorej sa prezentuje štýlové oblečenie a doplnky kolekcie ŠKODA na Slovensku. IMPA je jediným autorizovaným partnerom ŠKODA, ktorý event v takomto rozsahu organizuje a realizuje. Vďaka týmto charakteristickým črtám si získali stabilných partnerovi, ktorí každoročne podporujú oslavu výročia.

Výnimočnosť 5. ročníka v skratke:  

  • zmena termínu – stalo sa pravidlom, že event sa každý rok konal vždy v mesiaci november. Tento rok sa ale organizátori rozhodli zmeniť termín a ponúknuť hosťom a obchodným partnerom možnosť prežiť krásny a bohatý letný večer v podobe IMPA Fashion Garden Party, preto sa event  konal 25. augusta v priestoroch na garden party priam stvorených – v honosnom Grand Hoteli Pressburg, ktorý leží na brehu jazera Draždiak v bratislavskej Petržalke a ponúka krásny váhľad počas dňa aj noci
  • testovacie jazdy - samozrejme hosťom boli k dispozícii modely vozidiel ŠKODA na otestovanie aj na vyskúšanie nových technológií a ŠKODA Simply Clever prvkov, ktorými značka ŠKODA zvyšuje komfort a bezpečnosť jazdy pre svojich zákazníkov
  • bohatý program sa skladal z viacero častí. Okrem novej kolekcie ŠKODA oblečenia, bicyklov a doplnkov sa predstavili aj mladé talenty z rôznych oblastí:

projekt Fashion Kultur - kultúrny projekt, ktorého hlavnou činnosťou je organizovanie a príprava módnych prehliadok venovaným prevažne mladým a neskúseným módnym dizajnérom. Celý projekt zastrešuje fotograf Martin Rinčo.

hudobná skupina The Backstep - na čele kapely je vedúci náhradných dielov IMPA Bratislava, Rasťo Petkáč

tanečná skupina Angels Cheerleaders - v rámci programu sa predstavila aj šikovná tanečná skupina, ktorá roztancovala publikum

skupina Limiteros - sympatický chlapci predstavili šport Street-Workout

spoločnosť Continental - počas ich vstupu sa uviedol nový druh pneumatík 

Detail Art - do sveta renovácie lakov a interiérov vozidiel hostí vniesla dvojica mladých šikovných automobilových nadšencov

 
 

Galavečer IMPA Fashion show sa niesol v znamení záhradnej party pod hviezdami. Programom sprevádzala humorná dvojica v podaní Zuzky Vačkovej a Marcela Forgáča. Jedinečné kolekcie ŠKODA oblečenia, limitovanej edície oblečenia ŠKODA Monte Carlo, bicykle ŠKODA a doplnky v originálnych a dynamických tanečných show predviedla tanečná skupina Dance Cool Crew. Na pódi sa objavil aj známy herec Miško Kubovčík, ktorý svojím vtipným vstupom predpovedal budúcnosť spoločnosti IMPA a značke ŠKODA.
Principálom večera bol herec Štefan Martinovič. Záver garden party patril veľkolepej ohňovej show a prítomných zabávali až do neskorého večera skvelí hudobní hostia, skupina The Backstep a reggae kapela Medial Banana. Medzi partnerov, ktorý podporili túto unikátnu udalosť patria: Škoda AUTO Slovensko, AutoMax Slovakia, Allianz - Slovenská poisťovňa, Autoklub Slovakia Assistance, Volkswagen Financial Services, Continental, Molpir, Safe System a ďalší.
Klaudia Fiolová
foto @Martin Rinčo
 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan