Zdravý životný štýl|12.11.2017|19:40
Súčasná nechtová elegancia! Zabudnite na francúzsku manikúru

Nie je pravda, že musí byť stále v kurze a byť na čele jemných nechtíkov. Ponúkame nádherné alternatívy, ktoré vás očaria.

Hovorí sa o nej, že jej elegancia a štýl je neprekonateľný. Dnes už to tak nie je. Existujú nové elegantné riešenia nechtového dizajnu. Inšpirujte sa spolu s nami.

....babyboomer v akcii...

Babyboomer patrí medzi posledné trendy. Prechody medzi jemnými odtieňmi sú jemné a plynulé. Vziadelene pripomína nestarnúcu francúzsku manikúru, no pri pohľade na tieto skvosty máme pocit, že predsa len už trocha zostarla. Chcete nechtíky ozvlášniť a pridať noblesu? Skúste jemné flitre, či kamienky.

...nude je jednoducho nude...prirodzená telová...


Tento odtieň nechtom pristane. Naozaj jemná manikúra, ktorá vie byť zároven výnimočná. Nekričí síce „halóóó“, ale nech sú aj tak okulahodiace. Nebudete sa ich vedieť nasýtiť. Aj v tom prípade ponúkame ozvláštnenie. Ak je vám obyčajne-neobyčajný nude predsa len málo, skúste jemnú dizajnovú potlač. Neoľutujete.

...presvitajú do krásy...

Ženské ruky nemôžu pôsobiť čistejšie a krehkejšie. Ak si zvolíte nádherné priesvitné očarenie. Ladnosť ženskosti a ostýchavosť jemnej slečny – to sú nechty pre všetky dámy. Aj tie môžu ponúknuť niečo navyše so svojim zdobením, či kamienkami. Avšak výnimočné sú tak, či tak.

Pozrite sa do budúcnosti novej nechtovej elegancie a zájdite ďalej ako k francúzskej manikúre.

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Štúdio StarNails

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan