Súťaže|19.04.2016|12:59
Súťaž o kuchársku knihu Sendviče klasické i moderné od spoločnosti MECOM

Máte radi zaujímavé chute a nebojíte sa byť v kuchyni kreatívny? S kuchárskou knihou Sendviče klasické i moderné pripravíte zaujímavú alternatívu obeda či večere rýchlo a jednoducho.

Inšpirácia je v kuchyni dôležitým a neodmysliteľným prvkom, preto spoločnosť Mecom pripravila túto jedinečnú kuchársku knihu. Nájdete v nej recepty na sendviče z celého sveta i z domova, ktoré pre ich známosť a rozšírenosť možno nazvať klasickými, no aj recepty úplne nové a originálne. O tie moderné sa postarali štyria vynikajúci šéfkuchári a pripravili naozaj nevšedné kombinácie.

Cieľom tejto kuchárky je ukázať, že sendvič nie je len jednoduché a rýchle jedlo, ale môže byť jedinečnou delikatesou, že dobrý sendvič je o kombinácií poctivého pečiva a vybraných ingrediencií, či už ide o kvalitné mäsové výrobky, syry, omáčky, dresingy alebo čerstvú zeleninu. V knihe nájdete na prípravu nenáročné sendviče, rovnako ako sendviče so zložitejšou prípravou, ktorými celkom určite očaríte svojich blízkych nielen na cestách či výletoch, ale sú tiež zaujímavou alternatívou obeda či večere.

Užitočné rady o varení a veľa chutných receptov nájdete na stránke www.viemecovamchuti.sk.

 

Súťažíme o 5 týchto kuchárských kníh. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku. Výsledky vyhlásime 22.4.2016 v popoludňajších hodinách.

 

foto: @Mecom

 
Zapojte sa do súťaže:

Koľko receptov obsahuje kniha Sendviče, klasické i moderné?

Kontaktné informácie:
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan