Súťaže|22.03.2017|11:28
SÚŤAŽ: Omega-3 mastné kyseliny. Pomocníci na imunitu aj dobrú náladu.

Céčko vedie na čele vitamínovej hitparády, no málokto vie, že pri budovaní silnej imunity pomáhajú aj nenasýtené mastné kyseliny, nazývané aj zdravé tuky. „Omega-3 majú na imunitu pozitívny vplyv, pretože sú súčasťou mnohých dôležitých metabolických procesov v tele. A preto nám vedia pozitívne ovplyvniť náš imunitný systém,“ vysvetľuje výživová špecialistka Janka Trebulová.

Vedeli ste, že za zlou náladou a depresiou môže stáť aj nedostatok omega-3? Ľudský mozog je totiž tvorený prevažne z tuku. Tým najdôležitejším stavebným kameňom v mozgu, ktorý hrá kľúčovú rolu pre udržanie jeho zdravia, sú práve omega-3 mastné kyseliny, predovšetkým DHA. Tieto kyseliny si však organizmus nedokáže vyrobiť sám, preto sme odkázaní na ich príjem z vonkajších zdrojov. „Omega-3 mastné kyseliny sú nevyhnutné pre mentálne funkcie a priaznivo podporujú psychickú kondíciu. Stabilizujú emocionálnu rovnováhu, potláčajú poruchy spánku, depresívne stavy a pocity vyčerpania a úzkosti“, vysvetľuje odborníčka na výživu MUDr. Alžbeta Béderová, CSc.

Potrebný prísun omega-3 vám popri morských rybách zabezpečia aj doplnky stravy. OmegaMarine Forte+ je vysoko kvalitný výživový doplnok s omega-3 mastnými kyselinami, ktorý sa vyrába na základe 150-ročnej nórskej tradície a poznatkov spracovania rybieho oleja. Na pokrytie dennej potreby omega-3 stačí užiť iba 2 malé kapsuly.

OmegaMarine Forte+ kúpite z pohodlia domova na bezplatnej linke 0800 444 204 alebo na www.naturamed.sk.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme 3 výhercov, ktorým pošleme mesačné balenie OmegaMarine Forte+ v hodnote 15,95 eur.

 

Hráme o tieto krásne 3 balíčky:

 

Žrebujeme v nedeľu 26.3.2017 podvečer. Sleduj náš facebook.

 

foto: naturamed.sk / redakcia WM


 
Zapojte sa do súťaže:

V ktorej krajine sa vyrába výživový doplnok OmegaMarine Forte+?
Odpoveď nájdete na www.naturamed.sk.

Kontaktné informácie:
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan