Media|17.05.2017|18:06
Súťaž Queen of Golf pozná svoje finalistky

Tento rok sa koná už 4.ročník projektu Queen of Golf. Počas uplynulých týždňov absolvovali organizátori množstvo pohovorov, kde vyberali tie najkrajšie dievčatá na semifinálový kasting, ktorý sa ako minulý rok konal v DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava.

Samozrejme dievčatá, ktoré chceli postúpiť do užšieho výberu, okrem toho, že boli krásne, museli splniť pár základných kritérií, do ktorých patrí aj spoločenské správanie a vystupovanie. Mať blízko k športu a chcieť sa naučiť hrať musí byť samozrejmosťou.

Ako povedala riaditeľka súťaže Queen of Golf Patrícia Šebestová: „Prihlásilo sa množstvo krásnych a zaujímavých dievčat“... a sme radi, že ich golf baví...porota to nemala najľahšie...

12 vybraných dievčat absolvuje niekoľkodňové sústredenie v hoteli Holliday Inn v Trnave. Dievčatá tam čaká veľa aktivít ako napríklad oboznámenie sa s golfovými pravidlami, samotné golfové tréningy na krásnom odpalisku Golf Trnava - Kamenný Mlyn, pod vedením trénerov Driving range & Golf academy Golf Trnava , profilové fotenia a video dokrútky, nácvik chôdze, fiting oblečenie od partnerov iModa.sk, Relleciga swimwear, U.S. POLO ASSN a mnoho ďalších.

Na záver sústredenia, ktoré bude 19.5.2017, bude 12 vybraných finalistiek súťaže Queen of Golf oficiálne predstavených médiám. Potom ich čakajú profilové fotenia, natáčanie promo video spotov a samozrejme aj turnaj.

Vybrané finalistky a zároveň novozaškolené hráčky golfu zabojujú o veľmi zaujímavé ceny. Samozrejme v hre je „zelená karta“ na golf pod vedením Best Swing Golf academy, auto Mercedes – Benz na určitý čas, golfové oblečenie, šperky, kozmetiku, luxusné plavky a topánky, wellness pobyt, ročnú starostlivosť v beauty salóne, ročnú permanentku do fitness centra a iné zaujímavé ceny a samozrejme hlavný titul Queen of Golf 2017.

 

Viac o súťaži Queen of Golf sa dočítate aj na našich stránkach: http://queenofgolf.sk/ alebo na našom FB a sledovať nás môžete aj na Instagrame.

 

Foto: archív Queenof Golf

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan