Aktuality|21.11.2018|14:24
Svadba ako z rozprávky - Zámok si dnes môže dovoliť každý

Každá žena si už ako malé dievčatko vysníva, ako bude vyzerať jej svadba. Zväčša chceme princeznovské šaty a nadekorované noblesné priestory ako v rozprávke. Aspoň raz za život sa chceme cítiť ako skutočné princezné. Dokonalá svadba na zámku nemusí byť len snom malého dievčatka. Aj keď to vôbec nie je lacná záležitosť, vďaka Tipli si ju už budete môcť dovoliť aj vy!

Dokonalá svadba za menej vďaka cashbacku

Svadba vás môže výjsť ešte lacnejšie. Počuli ste už o Tipli? Je to najlepší cashback na Slovensku. Cashback znamená zjednodušene peniaze späť. Za každý online nákup prostredníctvom portálu Tipli sa vám vráti na váš účet určité percento z finálnej ceny nákupu.

K dispozícii máte známe fashion obchody ako ZOOT, Vivantis, BonPrix či Vemzu, oceníte aj čínsky obchod AliExpress, v ktorom zoženiete všetko od výmyslu sveta. Celkovo môžete využívať vyše 350 obchodov rôznych kategórii a zamerania. Vyberte si svoje obchody na Tipli.sk a ušetrite na svadbe nemalú čiastku.

Lacnejšie ubytovanie na zámku

Láka vás rozprávková  kráľovská svadba na zámku, ale neviete kde ubytovať seba a svadobčanov? Ubytujte sa priamo v kaštieli. Zväčša od tejto možnosti odrádza mladomanželov cena. To ale nemusí. Stačí rezervovať ubytovanie na Booking.com cez Tipli. Je to jeden klik navyše, ktorým ušetríte slušnú sumu. No a kde všade môžete spečatiť svoju lásku vo veľkom štýle a po oslave rovno zaľahnúť do postele bez výčitiek za to, koľko to stojí?

1. Chateau Appony

Jedno z najkrajších miest, kde sa vydávala aj naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibuľková, je Kaštieľ Oponice. Táto renesančná budova zo 16. Storočia sa nachádza len 20 km od Nitry. Kaštieľ je obkolesený upraveným anglickým parkom, ktorý skvele poslúži na svadobné fotografovanie. Kaštieľ slúži aj ako hotel, kde môžu svadobčania prespať.

2. Castle Hotel Galicia Nueva

Nádherný zámocký hotel sa nachádza v Halíči. Mesto je vzdialené 5 km od Lučenca a len 40 minút jazdy auto mód Zvolena. Exkluzívny Zámocký hotel Halíč je ako stvorený na svadby. Historické priestory a špičková kuchyňa sú presne tým, čo každá nevesta ocení. Hostia po oslave nemusia nikam chodiť, prespať môžu vo veľkorysých izbách.

3. Kaštieľ Fričovce

Zámok zo 17. storočia nájdete v obci Fričovce v Prešovskom kraji. Doslova dýcha honosnosťou, nakoľko je zariadený pôvodným nábytkom. Situovaný je priamo v chránenom zámockom parku, ktorého počiatky sa datujú vyše 150 rokov dozadu. Svadobné menu môže pozostávať zo špecialít slovenskej či svetovej kuchyne.

 

Ušetrite ešte viac s Tipli

Myslíte si, že dokonalá svadba za málo peňazí je iba výplodom fantázie? Omyl. Aj tie najnáročnejšie nevesty nájdu svadobné dekorácie podľa svojich predstáv na  AliExpress, ktorý patrí medzi registrované partnerské obchody. S výhodami tak môžete vďaka Tipli nakúpiť napríklad stuhy, balóny, konfety, umelé kvety, lampióny lásky, ba dokonca aj minidarčeky pre hostí.

A čo svadobné šaty, družičkovské šaty či oblek pre ženícha? V salónoch je oblečenie predražené a navyše platíte len za požičanie. Kúpte si kúsky, ktoré vám zostanú navždy a zaplaťte menej. Tipli prináša možnosť lacnejších nákupov v desiatkach módnych obchodov. S cashbackom dokonca zoženiete aj slávnostné črievičky, v ktorých pohodlne pretancujete celú noc.

 

Nezabudnite ani na snubné prstene. Symbolizujú večné spojenie a lásku, ktorá má trvať v bohatstve aj v chudobe, v zdraví či v chorobe. Nech vaše večné puto spečatí kvalitný prstienok z Najzlato.sk, ktorý vám bude váš výnimočný deň a lásku pripomínať dlhé roky. Vďaka Tipli vám bude na prste navždy žiariť rýdze zlato za výnimočnú cenu.

Zaregistrujte sa na Tipli ešte dnes

Začnite nakupovať s výhodami už dnes. Jediná vec, ktorú musíte urobiť, je zaregistrovať sa na Tipli.sk. Vyplnenie krátkeho registračného formulára vám zaberie pár minút. V prehľadnom menu Tipli.sk si vyberiete svoje obchody, prekliknete sa do nich a okamžite začnete šetriť pri svadobných nákupoch svoje peniaze.

 

foto: pixabay.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan