Rozhovory|17.03.2014|23:34|VIDEO
 

Mark Anastasi, autor bestselleru The Laptop Millionaire, prichádza na Slovensko! Jeho exkluzívne prednášky si budete môcť naživo vypočuť v bratislavskom hoteli NH GATE ONE v dňoch 17. – 18. mája 2014.

Mark Anastasi má 34 rokov, narodil sa v Aténach, francúzskym a britským rodičom. Vo veku 18 rokov sa presťahoval do Anglicka, aby začal nový život. Nevyšlo to ale podľa jeho predstáv. Ako 22-ročný prišiel o prácu, mal dlh 12000 $, trpel ťažkými depresiami a prišiel o strechu nad hlavou.

Jeho šťastie sa zmenilo, keď na jednom seminári stretol človeka, ktorý sa neskôr stal jeho mentorom – učiteľom (pozn. nazval ho Laptop Millionaire). Do 28 dní od stretnutia si Mark zriadil svoj ​​prvý online biznis a založil spoločnosť Inspired Marketing Group. Doteraz napísal 28 elektronických kníh a je autorom New York Times bestselleru, Wall Street Journal bestselleru, rovnako ako aj Amazon.com č. 1 bestselleru s názvom The Laptop Millionaire, s ktorým absolvoval už aj svetové turné. Dnes je svetoznámym a uznávaným marketingovým expertom, ktorý pravidelne usporadúva semináre v Austrálii, USA, Kanade, Veľkej Británii či Dubaji. Má viac ako 64000 klientov v 116 krajinách sveta a dodnes vyškolil takmer 12000 podnikateľov. Ako sám hovorí, jeho poslaním je vzdelávať ľudí. A to vo viacerých oblastiach: ako vziať svoj život do vlastných rúk, ako jednoduchými krokmi a s minimálnymi nákladmi začať svoj vlastný online biznis, ako prevziať kontrolu nad svojou finančnou budúcnosťou, ako sa stať finančne nezávislým, ako žiť slobodný a naplnený život. Od leta 2013 je Mark Anastasi spätý s našou krajinou, pretože si za manželku vzal Slovenku. Našu krajinu a jej ľudí si zamiloval a ak práve neprednáša vo svete, trávi dni na Slovensku.

 

 

Po vystúpení Marka Anastasiho na medzinárodnom ženskom summite Inspired Women 2013 v Bratislave a po tom, čo ho oslovili mnohí Slováci, rozhodol sa usporiadať 2-dňový exkluzívny seminár pod názvom The Laptop Millionaire Live aj na Slovensku. Uskutoční sa v dňoch 17. – 18. mája 2014 v hoteli NH Gate One v Bratislave. Na tomto seminári vás Mark Anastasi oboznámi s inšpirujúcimi nápadmi a stratégiami, ktoré vám pomôžu využiť vaše schopnosti, talent a skúsenosti a zúročiť ich vo výnosnom obchode. Je to jednoducho ideálna príležitosť pre všetkých, ktorí chcú začať podnikať cez internet, ako aj pre malých a stredných podnikateľov, ktorí si želajú, aby sa rok 2014 stal najlepším rokom v ich histórii.

 

text: Nikoleta Kováčová / PR manažérka

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan