Domácnosť|23.05.2017|20:30
Táto „správa“ spraví prácu za Vás

Prehliadky a revízie. Jarná údržba, odborné prehliadky aj opravy. Všetko zabezpečí spoločnosť, ktorá vie, ako sa má správať pri spravovaní budov a bytov v Bratislave.

Zabezpečujeme správu budov“! Polyfunkčné, kombinované aj administratívne budovy. V hlavnom meste Slovenska a jeho blízkom okolí. To sú oni, to sme my! Tu si nájdete ich ponuku. Správca od HomePro spraví prácu k spokojnosti klientov. Revízie, prehliadky, údržbu, bežnú starostlivosť i deratizáciu. Pod palcom majú aj zeleň v okolí. Cenovú ponuku vypracuje tím odborníkov. Na základe zmluvy sa môžu zúčastňovať i na schôdzach vlastníkov a hlasovať. Nechajte sa nimi „prehlasovať“. Nech je správa Vašej budovy v správnych „správcovských“ rukách! HomePro Správcovská s.r.o.

Správa bytov v Bratislave? Aj tu vie, ako sa má HomePro správať. Profesionálne a s úctou pristupuje k Vášmu majetku. Postará sa o novostavby i staršie „bytíky“. Pridajte sa medzi klientelu spoločnosti, ktorá má na starosti už viac ako 3000 bytov, poskytne Vám cenné rady, ktoré Vás posunú vpred. Poznajú normy a zákony. Ak hľadáte komplexnú starostlivosť pre svoju nehnuteľnosť, spoľahlivú a modernú správcovskú spoločnosť – HomePro Správcovská s.r.o. je správna voľba!

...nech je správa efektívnejšia! Zaizolujte si svoje priestory, nech ste chránený...

Ani tí najlepší nepomôžu proti tlaku, ktorému len máloktorý odolá! Pre efektívnejšiu starostlivosť, pre dokonalú funkčnosť Vašich priestorov – zaizolujte sa, prosím!

Ak máte byt, nie je nič lepšie, ako funkčná izolácia balkóna. Spravte to raz a poriadne, s nimi je to hračka. Keď potrebujete hydrolyzovať, ich produkty uspokoja. Svoju prácu si odvedú raz-dva. Iba raz, no za to poriadne. Chráňte si svoj majetok – svoje betónové omietky, balkóny a terasy. Ich produkty zabezpečujú vodotesnú ochranu, ktorá odolá dažďu a vysokej vlhkosti. Spravte to len raz a poriadne!

Spoločnosti, ktoré robia veci správne. Správne spravujú, spravia bezkonkurenčnú izoláciu. Nechajte sa „spravovať“ bez starostí! Obráťte sa na HomePro Správcovská s.r.o.. „Izolujte“ sa i od problémov s balkónmi a terasami „raz a navždy, raz a poriadne“!.


Redaktorka: Monika Pekarovičová

foto: pixabay.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan