Domácnosť|27.11.2018|16:37
Tchibo uvádza prvý zrnkový kávovar,  ktorý šetrí čas aj životné prostredie

Perfektný zážitok z čerstvo namletej zrnkovej kávy, komfortná príprava aj ekológia v jednom. Tchibo, jeden z lídrov predaja fair-trade kávy na Slovensku, uvádza na trh svoj prvý plnoautomatický kávovar „Esperto Caffè“. Kávovar má kompaktný dizajn navhrnutý v spolupráci s expertmi na kávu, navyše sám nastaví optimálny stupeň mletia podľa zvoleného typu kávy pre tú najlepšiu aŕomu z čerstvo namletých kávových zŕn.

Ráno silné espresso, po obede väčšie lungo a pre návštevu to, co si poručí. To všetko absolútne čerstvé vďaka práve nasypaným zrnkám kávy – prvý plnoautomatický kávovar od Tchibo na zrnkovú kávu prekvapuje nielen precíznym spracovaním, na ktorom sa podieľali aj experti na kávu, no tiež ľahko ovládateľným dotykovým displejom a ekologickým akcentom. Je optimálny pre prémiové zrnkové fair-trade kávy Tchibo Barista Espresso a Caffè Crema, navyše sa vďaka odnímateľnej sparovacej jednotke aj veľmi jednoducho čistí.

Čo dokáže Esperto Caffè:

Nový kávovar dokáže pohodlne pripraviť espresso, caffè crema aj kávu americano a to vďaka jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu prostredníctvom dotykového displeja. O kvalitnú prípravu sa postará tlak pary 19 barov. Kávovar má funkciu programovateľného množstva nápoja (25 až 250 ml), pre výraznejšiu arómu stačí stlačiť tlačidlo Intense+. Zaujímavá je tiež funkcia osvetlenia šálok, spotrebitelia ocenia aj funkciu automatického vypínania a vypínačzásobník kávy na desať porcií.

 

Komunikácia a podpora v rámci uvedenia na trh:

Uvedenie kávovaru Esperto Caffè je podporené komunikáciou vo vlastných médiách firmy, konkrétne v tlačených týždenných magazínoch Tchibo, online newslettroch, na sociálnych sieťach firmy a prezentáciou v kamenných obchodoch. Komunikáciu s médiami a propagačný event zabezpečuje PR agentúra Media & Communication Consulting.

Pre spotrebiteľov tiež Tchibo pripravilo špeciálnu uvádzaciu akciu: každý, kto si kúpi 1 kg kávy Tchibo Barista Espresso alebo Tchibo Barista Caffè Crema, získa zľavu 110 € na nový plnoautomatický kávovar Tchibo Esperto Caffè, kávovar tak získa za uvádzaciu cenu 239 €. Akcia platí do 30. 12. 2018 alebo do vypredania zásob a to v obchodoch Tchibo.

 

foto: Tchibo

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan