Culinary|29.10.2018|11:09
TEMPTATION - ZVODNÁ SÚHRA JABLKA A KARAMELU V ČAJI TEEKANNE

Ako chutí naozajstné pokušenie? Tak sladko a neodolateľne ako limitovaná edícia čaju TEEKANNE Temptation. Lákavá kombinácia jablka a zlatistého karamelu v ovocno-bylinnom čaji okamžite očarí všetky vaše zmysly a rozhodne vás nenechá v chladným, práve naopak. Zahreje vás v týchto jesenných dňoch dokonale! Nebráňte sa lahodnej vôni a zvodnej chuti nového čaju TEEKANNE a ochutnajte dokonalé horúce potešenie.

 

Oddajte sa hriešne dobrej chuti čaju Teekanne Temptation, ktorej nemožno odolať. Či už patríte medzi milovníkov delikátneho karamelu alebo si len chcete dopriať povzbudzujúci nápoj s jablčnou chuťou, ochutnajte čajovú novinku, ktorá vaše chuťové bunky chytí a nepustí.

Čaká vás šťavnatá chuť jablka, ktorá si s nezameniteľným karamelom výborne rozumie a dohromady vám pripraví jedinečný čajový zážitok. Nebojte sa hriešne dobrej harmónie v šálke čaju Teekanne a podľahnite svojím sladkým túžbam - naplno a bez výčitiek

 

TEEKANNE Temptation, ovocno-bylinný čaj aromatizovaný, 20 vrecúšok, 45 g, 1,48€ 

 

Objavte aj dalšie chute čajov Teekanne alebo vyskíšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte www.teekanne.sk.

 

foto: Teekanne

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan