Showbiz|01.02.2017|11:09
Tento chlap ťa naučí chudnúť

Joe Wicks je známy ako The Body Coach. Je to fenomén – na Instagrame má viac ako 1,6 milióna fanúšikov

Jeho kniha sa už rok nepretržite drží na prvých miestach britských rebríčkov. Predalo sa z nej viac ako pol milióna výtlačkov a autor pripravuje televíznu šou.

Lean in 15 odhaľuje, ako sa zbaviť telesného tuku bez hladovania. Zachráni vás pred depresívnymi nízkokalorickými diétami raz a navždy. Budete jesť viac a cvičiť menej.
Naučí vás naplniť svoje telo palivom v podobe správneho jedla v správnom čase, pričom spálite tuk a vybudujete si svalstvo.

V knihe nájdete 100 receptov na výživné, rýchle jedlá. Joe vám vysvetlí, ako funguje vysokointenzívny intervalový tréning (HIIT). Dozviete sa, ako kombináciou správneho jedla a cvičenia naštartovať intenzívne chudnutie.

Kniha Lean in 15 vám najskôr predstaví samotného Joa Wicksa, prvou kapitolou je Plán Lean in 15 a ako začať, nasledujú recepty s nižším obsahom sacharidov, jedlá na doplnenie sacharidov po tréningu a malé jedlá + dobroty. Dozviete sa o spaľovaní tuku a budovaní svalov pomocou HIIT. No a keby ste fakt neverili, že to ide, v závere knihy nájdete jeho štíhlych šampiónovJ

Zlaté pravidlá:

  • Jedenie sacharidov po šiestej večer spôsobí, že stučniete – toto je absurdný mýtus. Zo sacharidov nepriberiete. Kilá pribúdajú z toho, že konzumujete priveľa sacharidov a viac, ako zodpovedá vašim energetickým potrebám.
  • Výrazne obmedzte tzv. zlé tuky, čiže hydrogénované. Nenachádzajú sa len v sladkostiach, koláčikoch a rýchlom občerstvení, ale sú skryté aj v mnohých nízkotučných výrobkoch.
  • Nepodceňujte hydratáciu. Takmer dve tretiny ľudského tela tvorí voda, ktorá pomáha aj metabolizmu, teda aj spaľovaniu tukov.

Viac pravidiel a fitnes recept nájdete v článku na LepšíDeň.sk. 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan