Media|29.05.2018|13:17|VIDEO
 

Slovenská speváčka, skladateľka a muzikoterapeutka Andrea Turčina, donedávna vystupujúca pod menom Andrea Sulovská, prichádza s novou letnou piesňou     
 JE NÁM HEJ . 

Pieseň vznikla veľmi rýchlo, napísala som ju asi v priebehu pol hodiny. Predchádzal jej však darček od môjho teraz už manžela, ktorý mi venoval ukulele so slovami: “Viem že nemáš žiadny sviatok, ale chcem ti spraviť radosť a hudobne ťa motivovať “ (povedal) A vyšlo mu to, na druhý deň bola ukulele pesnička na svete” :) 

Terajšiu podobu dal piesni mladý a talentovaný producent Ľubomír Mazák, s ktorým Andrea momentálne pracuje na jej prvom EP nosiči, ktoré by malo vyjsť už v auguste tohto roku. EP bude mať rovnomenný názov "Je nám hej". 

K piesni vyšiel aj jednoduchý a prirodzený videoklip, tzv. "lyrics video", za ktorý Andrea vďačí svojej kamarátke - taktiež speváčke Lei Daniš. S Leou nedávno naspievali aj spoločný vianočný duet s názvom "DAR".

 

BIO

Andrea Turčina je slovenská speváčka, skladateľka a muzikoterapeutka. 

Donedávna vystupovala pod menom Andrea Sulovská. Jej meno si môžete pamätať z Eurovision Song Contest z roku 2009, kde sa umiestnila vo finále a v roku 2010 vo štvrťfinále, kde predstavila svoju vlastnú skladbu. Takmer dva roky žila v anglickom Brightone, v ktorom sa zúčastnila súťaže Open Mic UK a úspešne sa umiestnila v Regional Finals. V júni 2016 po návrate na Slovensko predstavila svoj singel Calling a teraz prichádza s novou letnou slovenskou novinkou "Je nám hej"

 

Viac info:

Andrea Turcina Fanpage

Instagram - Andrea Turcina

 

zdroj: Youtube

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan