Móda|27.02.2017|19:08
The best coat by #lechiquediplomatique

Preferujete jedinečné kúsky ušité podľa vašich predstáv alebo radšej nakupujete v nákupných centrách? Pravdepodobne sa väčšina z nás prikloní k bežne dostupným značkám a širokej škále veľkostí. Keďže nakupovať môžeme aj z pohodlia domova, oblečenie je pre nás ľahko dostupné. Niekedy je však ponuka taká široká, že si nevieme vybrať a veľkostná tabuľka nás vie tiež pekne potrápiť.

Posledné dni boli u nás poriadne veterné a von sa tak znovu viac ochladilo. Preto som vytiahla môj obľúbený kabát, ktorý som vám už skôr chcela ukázať. Vďačím za neho výnimočným osobám, šikovným sestrám Monike a Katarínke z butiku, ktorý nájdete v Kežmarku. Mám k nemu naozaj citový vzťah, lebo je to moja prvá vec, ktorú mám ušitú na mieru.

Jedinou nevýhodou je, ak zistíte ako skvele sedia veci ušité na mieru, už by ste chceli len takéto :D Keďže som si vybrala len látku a zvyšok som nechala na Monike, konečného výsledku som sa nevedela dočkať. Hneď ako som ho uvidela, vedela som, že bude mojím obľúbeným kúskom, ktorý mi vydrží viac ako jednu sezónu :)

Zloženie outfitu nájdete na blogu.

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan