Showbiz|29.08.2016|11:53
Tie najlepšie momenty z MTV VMA 2016

MTV Video Music Awards je celosvetovo uznávané odovzdávanie cien, ktoré sa tento rok konalo v New Yorku. Na 33.ročníku nemohli chýbať známe tváre ako Beyonce, Britney Spears, Rihanna, Nick Jonas, Kanye West, Kim Kardashian a ďalší. Hviezdou celého večera sa stala krásna Beyonce, ktorá nielen, že bola nominovaná v najviac kategóriách, a celkovo vyhrala najviac ocenení, ale jej famózne vystúpenie trvalo neuveriteľných 15 minút. Takisto musíme spomenúť aj jej kostým, ktorého hodnota bola cez 11tisíc dolárov. Raper Drake priamo na pódiu vzdal úctu a vyznal lásku speváčke z Barbadosu, Rihanne.

Veľký návrat na pódium zahájila Britney Spears, ktorá po 9 rokoch a 3 nových albumoch predviedla svoj nový song s názvom Make me spolu s raperom G-Eazy. Nebolo to najlepšie vystúpenie popovej princeznej, čo bolo spôsobené asi aj tým, že sa objavila hneď po Beyonce, ktorá predviedla neuveriteľný spevácky výkon s najväčšími hitmi zo svojho nového albumu.

Ariana Grande by si zaslúžila ocenenie minimálne za to, že zvládla popri spievaní aj šlapať na stacionárnom bicykli v hriešne vysokých botách. Na MTV Music Awards spolu s Nicki Minaj predviedli ich nový singel s názvom Side to Side.

Pri finálnom vystúpení hudobnej hviezdy Rihanny nezostalo ani jedno oko suché. Pri jej vystúpení mal každý divák priam zimomriavky. Zaspievala všetky jej najväčšie hity v spoločnosti veľkého orchestra.

Prinášame vám zoznam najlepších videí:

Hudobné video roka: Beyonce - Formation

Ženská kategória: najlepší videoklip Beyonce- Hold up

Mužská kategória: najlepší videoklip Calvin Harris ft. Rihanna - This is what you came for

Najlepšia hudobná spolupráca: Fifth Harmony ft. Ty Dolla $ign – Work From Home

Najlepšie Hip Hip video: Drake – Hotline Bling

Najlepšie Pop video: Beyoncé – Formation

Hit leta: Fifth Harmony featuring Fetty Wap — All In My Head

Najlepšie Rock video: twenty one pilots – Heathens

Najlepší elektronický videoklip: Calvin Harris & Disciples – How Deep Is Your Love

Videá z vystúpení môžete pozrieť priamo na oficiálnej stránke MTV.com.

 

Klaudia Fiolová
foto @Instagram

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan