Beauty & Health|12.03.2017|18:35
TIE NAJLEPŠIE NA SPANIE

Ľahnete si a ... nič. Počítate do sto, rátate ovečky a spánok nedohľadne. Možno nemáte ten najlepší na spanie.

Ten najlepší vankúš. Cítite sa ubolene a nepohodlne. Prevraciate sa z boku na bok a na konci aj tak skončíte s hlavou pod vankúšom. Od zúfalstva. Vyberte si najvhodnejší pre Vás. Nech zaspávate s hlavou na vankúši a nie pod...


ZÁLEŽÍ OD OBĽÚBENEJ POLOHY V POSTELI

Máte to rady NA BRUCHU

Mäkký a nízky vankúš. Plochý s výplňou z mikrovlákien. Vhodné sú podhlavnice s pamäťovou penou, chrániace pred bolesťami krku. Udržujú správny tvar tela pri spaní a dokonale sa prispôsobia tejto spiacej polohe.

NA BOKU

Rady si ho doprajete na boku? Potom je pre Vás ten naj, nie nízky a mäkký, ale naopak – vyšší a pevnejší vankúš. Hlava sa v priebehu spánku nemôže zakláňať do bokov ani dozadu. Pevný vankúš ju správne podoprie a zabezpečí oporu krčnej chrbtici a pleciam.

NA CHRBTE

Stredne tvrdý a vyšší! To je to „pravé orechové“. Zabezpečí správnu zaoblenú pozíciu chrbtici a podopretie pleciam. Pre vhodnú telesnú polohu, bez bolesti a nočného trápenia.

PRE TÝCH ČO V POSTELI NELENIA A POLOHY SI RADI VYMENIA

Vankúš musí byť flexibilný. Počas nočného „harašenia“ sa musí prispôsobiť polohe na chrbte, bruchu aj na boku. Stredne tvrdý a pevná flexibilná výplň! Taká je tá vhodná podhlavnica.

Nech ste ráno ako „zo škatuľky“. Krásne a vysmiate! Stačí iba obľúbená poloha v posteli a vankúš, ktorý ju uspokojí!

Redaktorka: Monika Pekarovičová, dormeo.sk

Foto: Tumblr

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan