Vzťahy|23.06.2016|00:19
Tieto veci vraj ničia vzťah. To je však omyl!

Sú vety alebo ak chcete frázy, ktoré sa pretavujú do reálu a ľudia si často myslia, že im kazia vzťah. Každý je samozrejme iný, ale väčšinou mnohí veria tým istým mýtom.

Všetko zachráni láska- bohužiaľ iba láska nestačí a to, čo naozaj potrebujete je tolerancia, dobrá komunikácia a dôvera. To je skutočné šťastie. Ale pravdaže, bez lásky to nejde.

Sex je po čase nudný- stereotyp nemusí byť vždy zlý, môže sa z neho stať pekná rutina. Keď však budete veriť, že sex zovšednie, skutočne tomu uveríte a nebude vás baviť. A tým sa už vzťah naozaj zničí.

Keď spolu pár žije pred svadbou, riziko rozvodu je nižšie- spoločné bývanie nemusí hneď všetko riešiť. Rady o tom, že spolu musíte najskôr bývať, až potom sa vezmete a dlhšie vám to vydrží, patria tiež k mýtom. Napriek tomu, že sa dvaja poznali možno dlhšie a lepšie, vzťah to nemusí vôbec zachrániť.

V manželstve je šťastný len jeden- v manželstve môžu byť šťastní obaja! Tieto hlúpe mýty a povedačky o živote po svadbe sú len reči tých, ktorým to nevyšlo alebo tých, ktorí sa jednoducho nevzali z lásky a nerozumejú si.

Partner vám nemusí čítať myšlienky- to, že sa poznáte už dlho opäť neznamená, že jeden druhému viete čítať myšlienky a že si hneď splníte všetko, na čo pomyslíte. Ak nevie, aké máte túžby a vy čakáte, že to uhádne, tak sa nečudujte, že vám to nebude fungovať.

Dieťa všetko vyrieši- nie, keď máte krízu, nerozumiete si, nedôverujete si a už sa neľúbite, nezachráni to ani potomok. Bude to naopak len horšie.

by Diamond, diva.aktuality.sk

foto: tumblr

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan