Móda|05.01.2015|14:08|GALLERY
Top Fashion blogerky: Anine Bing

Naším ďalším prírastkom v rubrike Top fashion blogerky je všestranne talentovaná Dánka žijúca v L.A. Predstavujeme vám Anine Bing.

Anine Bing je nielen známou blogerkou, ale aj uznávanou dizajnérkou. Jej začiatky však tomuto úspechu veľmi nenasvedčovali. Od útleho detstva sa totiž zameriavala na hudbu, konkrétne husle a spev. Za účelom vypracovať sa, navštevovala prestížnu školu Royal Danish Academy of Music, čo však netrvalo dlho. Sen stať sa svetoznámou speváčkou v momente nahradil nový, kariéra modelky. Keď mala Anine 15 rokov, bez váhania prijala ponuku pracovať vo svete modelingu. Luxusná móda, prestížni fotografi a večierky ju úplne pohltili. Nasledovali fotenia pre svetové módne domy, titulky časopisov, prehliadky... No Anine to zďaleka nestačilo.  

Časom si uvedomila, že viac ako modeling ju zaujíma dizajnérstvo. Skrz priateľov sa začala spoluautorsky podieľať na vytváraní kolekcií pre rôzne značky, pracovala ako stylingová asistentka... až sa nakoniec odhodlala vytvoriť značku, ktorá by dokázala odraziť jej vlastný štýl. V roku 2012 tak vytvorila prvú kolekciu pod značkou ANINE BING.

V súčasnosti sa Anineina sieť obchodov skladá z pobočiek v L.A., v New Yorku a samozrejme z online shopu. Zákazníčky si môžu nakúpiť tovar z vysoko kvalitných materiálov (koženky a obuv z kvalitnej kože, šperky zo zlata a striebra...), v ktorom sa budú cítiť pohodlne a zároveň IN.

Oblečenie, ktoré sa nachádza v AB obchodoch je dokonalou prezentáciou rockovo – bohémskeho štýlu. Jej obľúbené koženky, úzke rifle, zlaté náramky a slnečné okuliare od nej okrem bežných zákazníčok obkukali aj osobnosti svetového showbiznisu: modelky Rosie Huntigton Whiteley a Alessandra Ambrosio, blogerky Julie Sarinana a Chiara Ferragni, herečky Jessica Alba, Emma Roberts, Kate Bosworth...

Rosie (okuliare AB), Chiara (kožená bunda AB), Alessandra (kožená bunda AB), Julie (kabelka AB)

A teraz...

Ukážky vlastných outfitov zverejňuje nielen na svojom blogu Anine´s World, ale aj na Instagrame. Pre viac inšpirácie ju preto neváhajte nasledovať. Verte nám, neoľutujete.   

 

TR

Foto: instagram/ aninebing, rosiehw, sincerelyjules, chiaraferragni, alessandraambrosio

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan