Vzťahy|22.01.2015|16:24
TOP trojka vecí, ktoré mužom na ženách nepripadajú sexy!

Sexy môže byť pohľad, úsmev, smiech, hlas, flirtovanie, koketné správanie sa a množstvo ďalšieho. My sme to vzali z opačného garde a pýtali sme sa mužov, čo im na ženách nepripadá vôbec sexy.

Čo si budeme hovoriť, nežnejšie pohlavie je a vždy bude stále viac sexy a príťažlivejšie ako to mužské. Samozrejme sú tu aj veci, ktoré mužov doslova odrádzajú a prívlastok sexy k nim rozhodne nepatrí.

TOP trojka antisexy vecí na ženách:

Hlúpe ženy- muži majú radi rozhľadené ženy, s ktorými sa vedia porozprávať o viacerých veciach, ktoré rozumejú ich vtipom a majú dôvtip. Naopak, pozor! Príliš inteligentné dámy, ktoré sa tvária, že vedia skutočne všetko, ich odpudzujú.

Afekt- prehnané emócie, prežívanie situácií, hranie sa na niečo iné. Patrí medzi top trojku, ktorú muži nemôžu prehltnúť a spomenula ho takmer polovica opýtaných.

Vulgárnosť- trojicu najviac antisexy vlastností u žien uzatvára vulgárnosť. Prílišné hlasné nadávanie a to, keď sa žena správa ako chlap. To sa mnohým mužom nepáči. Ale povedzme si rovno, každý z nás má občas potrebu zanadávať si. Ak to žena nepreháňa a nekričí pri tom, je to odpustiteľné.

Ďalšie z vecí, ktoré sú odpudzujúce a o ktorých opýtaní muži hovorili sú, keď sa žena poriadne opije, nevie chodiť, rozprávať a správa sa dosť nevhodne. Vykrikuje, opäť nadáva a keď sa k tomu pridá ešte aj vracanie, môže si dať na čelo nápis antisexy, lebo toho chlapa, s ktorým bola, už nezbalí. Alebo len veľmi ťažko.

Ďalej je to opičenie sa po iných, poúčanie alebo kričanie.

Čo sa týka fyzického vzhľadu, muži skrátka ocenia upravené ženy, ktoré sa o seba starajú a nevyzerajú ako šedé myši. Nech si hovorí kto chce, čo chce o prirodzenosti a žiadnom mejkape, keď sa nahodíte, otvárajú ústa.

by Diamond

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan