Blogy|happy_monkey|22.09.2016|10:42|GALLERY

Pripravené na jeseň ? Viete , čo bude túto sezónu trendy ? Pozrime sa na to spoločne ! :

Leto skončilo. Na dvere nám klope jeseň. Teda, uhm, dnes je prvý jesenný deň. Jeseň je čas, kedy opäť letné ,ľahké veci odkladáme , a ´´vyťahujeme´´ niečo teplejšie.

Rovnako ani túto sezónu nesmú v šatníku chýbať sukne. Rôzne strihy. Rôzne farby . Rôzne štýly. Dnes sa spoločne pozrieme na TOP 5 aktuálnych trendov pre jeseň 2016 .

1.  Minisukňa & čižmy nad kolená ( Miniskirts & Over-the-Knee Boots )

Dokonalá kombinácia. Práve tento typ topánok je ako keby predurčený k tomuto druhu sukní. U mňa jednoznačne MUST-HAVE !

2 . Minisukňa & členkové čižmičky ( Short Skirts + Ankle Boots )

Opäť skvelá kombinácia, vhodná na všedné dni . Touto kombináciou nepokazíte nič :-) Pozor si však dajte na vzor. Ku príliš vzorovej sukni zvoľte radšej jednoduchšie čižmičky.

3.  Sukňa- dlhá a úzka ako ceruzka & lodičky ( Fitted Pencil Skirts + Slit Booties )

Úzka a dlhá sukňa zväčša v dĺžke pod kolená dostala v angličtine názov pencil skirt, alebo „ceruzková sukňa“. Tento typ je ideálny pre väčšinu žien, nakoľko postavu zužuje. Dĺžka však nie je vhodná pre nižšie ženy, ktoré majú problémovú partiu v oblasti bokov. Sukňa je naopak ideálna pre ženy s väčším bruškom nakoľko jej úzky tvar postavu krásne zjednotí. Noste s vysokými lodičkami alebo sandálmi na podpätku.


4. ´´A´´-čková sukňa & čižmy ( A-Line Skirts + Knee-High Boots )

Krásny  model, v ktorom bude nositeľka za pravú dámu. Pozor, tento typ sukne nie je vhodný pre nízke ženy, sukňa v tvare písmena "A" totiž postavu opticky skracuje! Model je naopak ideálny pre štíhle dámy, ktoré majú skôr chlapčenský typ postavy. Sukňa im dodá ženskosť a vytvorí chýbajúce krivky. S čižmami - dokonalá kombinácia :-)
 
5. Maxi sukňa
 
Dlhé sukne zažívajú posledné sezóny obrovský boom. Obľúbené sú jemné materiály ako satén, nosí sa aj ľan a bavlna. Dlhá sukňa je výborná na dni, keď sa potrebujete cítiť pohodlne. Dlhú sukňu môžu nosiť dámy nižšej aj vyššej postavy, treba však zvoliť správnu dĺžku, aby sa vám sukňa nešúchala po zemi. Noste s tielkami, tričkami, či dokonca džínsovou alebo koženou bundičkou.
 
Ponuka na nasledujúcu sezónu je bohatá. Stačí si už len vybrať to správne :-) S nami Vám to pôjde ľahšie :-)
foto: Tumblr
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan