Media|15.06.2017|08:56
Toto sú finalistky golfovej súťaže na Slovensku: Hlasujte za najkrajšiu Queen of Golf TIP 2017!

Súťaž Queen of Golf 2017 o najkrajšiu golfistku sa blíži do finále. Ešte pred veľkým finále, ktoré sa uskutoční už tento štvrtok 15.6.2017 v priestoroch historického barokového kaštieľa Theresia Chateau v Bernolákove máte možnosť zahlasovať za jednu z finalistiek, ktorá získa titul Queen of Golf TIP 2017.Tento titul získa tá zo súťažiacich, ktorá získa v CELKOVOM hlasovaní najväčší počet hlasov. Hlasovanie prebieha na portáloch našich mediálnych partnerov pre rok 2017, ktoré sa následne spočítajú. 

Fotograf Michal Babčan nafotil portrétové fotky našich finalistiek počas sústredenia, ktoré sa konalo v hoteli Holiday Inn v Trnave. Dievčatá tiež na fotkách odprezentovali najnovšiu kolekciu plaviek značky Relleciga. Finalistkám sa o vlasy postaral LILIS BEUTY. Salón a vizáž je od LOVELY LOOK – beauty ateliér.

Hlasovanie je odštartované. Boj o titul Queen of Golf TIP 2017 bude trvať do 15.6.2017 do 17,00 hod. 

Finalistky tiež zabojujú o niekoľko titulov a absolútna víťazka si okrem titulu kráľovná golfu  odnesie nádhernú, ručne vyrábanú korunku so swarovski kryštálov  od Mária Feketeová Artist Glavancek a na týždeň si zajazdí na špičkovom aute Mercedes-Benz triedy GLA. Samozrejme zelenú kartu na golf. Okrem toho na finalistky čaká množstvo zaujímavých cien akými  ročný VIP vstup do fitnescentra FitUp, darčekové poukážky na skrášľovacie procedúry, luxusný kyticový box od Le Diamant Rose, plavky Relleciga, lodičky Imoda.sk, oblečenie od StartFashion Slovakia , darčekové balíčky od Signal, chutné cupcakes od Taký Malý Koláč, chutnú večeru v reštaurácií Husacina u Gálika, excelentné svetové vína, ktoré na Slovensko dováža ILt, s.r.o. a ďalšie zaujímavé ceny, za ktoré sa oplatí bojovať.

 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan