Vzťahy|19.03.2015|22:54
Toto sú štyri tajomstvá lásky

Našťastie v láske väčšinou neplatia prísne pravidlá, nezvykne si prehnane vyberať, treba ju však pestovať, rozvíjať a chrániť. Na šťastnú lásku a dlhoročný vzťah, ale recept neexistuje. Dajú sa však robiť veci, ktoré ju budú stále oživovať.

Cestujte spolu- zmena prostredia, spoločné zážitky, radosť, spoznávanie nových krajín, miest. Budete robiť veci spolu, je jedno, čo to bude. Možností je kopec. A nemusíte hneď odletieť na druhý kraj sveta za veľké peniaze, stačí, ak sa vyberiete napríklad aj do Tatier.

Smejte sa- smiech lieči. Keď sa spolu smejete, posilňujete svoj vzťah. Dokonca je to vedecky potvrdené. Skúmali to gelotológovia, ktorí to skúmali. Smiech lieči všetkých ľudí nielen páry. Keď máte pri sebe ešte aj vtipného partnera, o to lepšie.

Spoločný cieľ- vytýčte si spoločné ciele. Môžu to byť maličkosti, ako zhodiť nejaké kilá, naučiť sa tancovať, až po väčšie ako napríklad prerobiť byt a podobne. Jednoznačne sa budete mať stále o čom rozprávať.

Držte sa za ruky- na ulici, keď idete do obchodu, na nákupy, kdekoľvek. Dotýkajte sa jeden druhého. Spoločná blízkosť je veľmi dôležitá. Nech každý vidí, že patríte k sebe.

by Diamond, zena.pravda.sk

foto: tumblr

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan