Móda|09.01.2017|22:44
TRAKOVÁ REVOLÚCIA

NIEKTORÝM EVOKUJÚ PROVOKATÍVNY VÝZOR MLADEJ ŠTUDENTKY, PRE INÉ SEXI PÁNSKY ŠTÝL! TAKÝTO TREND NASTOLILA TRAKOVÁ REVOLÚCIA!

Fúha! Nie každá sa ne dá. Nie každá ich uznáva a nie každej aj padnú do štýlu. Pre nás však platí jednoznačné ÁNO! Sexi, provokatívne, elegantné a iné! Také sú traky na peknej žene!


...z krásnej ženy nežná a nevinná študentka...nech však hodí kameňom tá, ktorá „je bez viny“...


Hodili ste? Na tom predsa nezáleží. Look zo študentských liet pristane vinnej aj nevinnej. Dospelej žene na blúzke vyniknú! Ukážu „dobre“ nielen v práci, ale aj na rande po polnoci. K rifliam, úzkym kostýmovým nohaviciam a aj pod sako. Zbavte sa nudnej profesijnej elegancie, dodajte pracovnému outfitu štýl a prezieravosť. Predveďte sa v nich! Študentsky odetá, v trakoch a aj v módnom káre, napríklad na sukni, sa budete cítiť ako mladá 15tka. Doprajte si tento svieži look, ktorý deń v práci príjemne osvieži.

...k pánskemu kostýmu pre dámy, od trakov smerom k mužskej rozhodnosti...

Žena, ktorá si na imidži potrpí. Žena, ktorá má už svoje profesné postavenie. Žena silná, žena bez kompromisov. Žena, ktorá sa nesie v znamení mužskej dominancie, chce rešpet a mať sexi štýl zároveň. Taká, ktorá chce odľahčiť strohosti povinného kostýmového looku. Taká si dá k nemu krásne traky! Vidite sa v nej? Niekedy treba poľaviť aj v práci. Uvoľnite sa spod pút ťažkeho kostýmu. Vyzlečte sa do nich! Nech máte na sebe traky! Samozrejme nie iba tie. Na blúzku ráno určite nezabudnite. Traky na nej aj tak vyniknú najlepšie. Noblesy a profesionálneho štýlu sa rozhodne nezbavíte, ak sa do nich navlečiete a sako vyzlečiete. Aspoň na tú voľnú chvílu pri kávićke v kancelárii alebo pri pracovnom obede.

UVOĽNITE SA PROSÍM! Od slov zo známej šou, až po skutky v pracovnom outfite. Uvoľnite sa a cíťte sa dobre. V práci - pri vykonávaní toho, čo Vás baví i nebaví. Nech Vás bavia aspoň oni! Nastoľte do práce svoju TRAKOVÚ REVOLÚCIU!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

 

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan