Culinary|15.12.2017|18:27
TV Paprika vás počas Vianoc inšpiruje

Určite aj vy milujete Vianoce bez zdĺhavého varenia a pečenia, ktorého je hlavne počas Vianoc tak veľa. Nalaďte si preto ešte pred sviatkami TV Paprika a naučte sa, ako pripravovať dobroty tak, že vám to nezaberie celé hodiny.

Jamie Oliver – kráľ rýchlej a ľahkej kuchyne

Čo vezme do rúk premení na umenie a ani sa pri tom veľa nenabehá. A to je presne to, čo vám chce odovzdať aj vo svojom premiérovom programe Jamieho rýchla a ľahká kuchyňa. Sledujte prvú časť, ktorá štartuje 23. decembra o 12:30 hod, v ideálny čas na prípravu obeda, ktorý len zľahka pripraví vaše žalúdky na príval zbožňovaných jedál počas Štedrého večera. 

Tradičné jedlá inak s Niggelou


Už v premiérovej časti 27. decembra o 12 hod. vám Niggela predstaví vychytávky domáceho varenia a pečenia. Naučte sa v programe Doma u Niggely triky na to, ako pripraviť dobroty aj pre náročných alebo si zjednodušte život prípravou nových päťminútových jedál.

Tie najsladšie dezerty od Tomasza


Slávny poľský majster cukrár Tomazs Deker a jeho relácia o pečení je jeden z programov, ktoré by ste nemali na Vianoce vynechať. V predvianočný večer, 23 decembra o 11 hod., kedy môžete vidieť prvú časť programu Dezerty Tomasza Dekera, bude tá najvhodnejšia chvíľa nechať sa inšpirovať na prípravu posledného koláča na vianočný stôl.

 

foto: TV Paprika

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan