Vzťahy|23.01.2015|17:23
Týchto 10 klamstiev ste v posteli určite už povedali aj vy

Človek toho nahovorí a najmä pre dobro oboch je ochotný podujať sa aj na milosrdnú lož. Portál bety.cz zmapoval desať najčastejších, ktoré ste iste už použili aj vy.

Som trocha nervózna/y- keď sa niečo nedarí, práve toto je najlepšia výhovorka. Samozrejme v posteli.

Ide ti to- aj keď to nie je úplne to, čo si predstavujete, ale na tom človeku vám záleží, nevprsknete mu predsa do tváre, že to, čo robí je zlé. Niekedy je dokonca aj lepšie povzbudiť slovami „ide ti to“.

Toto som nečakala- milo a prekvapivo. Aby to vyznelo, že to, čo urobil, prípadne „ukázal“, nie je také zlé.

Zbožňujem, keď mi nadávaš- mnohí muži aj ženy to skutočne majú veľmi radi. A ak vy máte radi jeho alebo ju, často mu to aj dovolíte. Aj keď to nie je to pravé. Mali by ste sa jasne dohodnúť, čo chcete a čo už nie.

Vždy som s tým mala problém- ak v posteli niečo nejde a možno to nejde práve kvôli partnerovi, táto výhovorka je naozaj veľmi milosrdná. A možno sa to po čase naozaj podarí.

Myslím len na teba- už len otázka na koho pri tom myslíte je nemiestna. Ak nechcete počuť skutočnú pravdu, je absolútne zbytočná. Koľkokrát sa vám pred očami objavil nejaký sexy herec?

Nikdy som sa tak dobre necítil/a- ale verte, že cítila...

Nehnevám sa, to sa stáva- ste nadržaná a naozaj ho veľmi chcete, lenže nejde to. Alebo jednoducho vás nedokáže uspokojiť, hocičo. S úsmevom na perách mu poviete, že je to okej. A tak by to aj malo byť.

Chcem ťa- slová, ktoré podmieňujú túžbu a vášeň. Skutočne zaberajú. Určite by neznelo dobre, keby ste mu alebo jej povedali, pretiahni ma a choď.

Milujem ťa- možno to práve v tej chvíli nechcete povedať, ale zrazu to musí prísť, keďže ona vám do ucha tieto dve slová nežne zašvitorí... čo už.

by Diamond

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan