Móda|20.04.2015|13:07|GALLERY
Uteráková mánia

Blake Lively, Gigi Hadid, Justin Bieber, Kate Moss, Lily Aldridge, Miley Cyrus a najnovšie aj Selena Gomez. Čo by tak mohlo spájať tieto hviezdy? Okrem toho, že patria medzi najpopulárnejšie osobnosti súčasnosti, všetci menovaní, spolu s desiatkami ďalších známych osobností, pózovali jednému z najznámejších fotografov, Mario Testinovi, len s uterákmi a v županoch.

Privátne fotky pochádzajú z projektu „Towel Series“ a zachytávajú hviezdy len s uterákmi na hlave( u pánov niekde inde...) a v županoch. Podľa oficiálneho vyjadrenia fotografa, ide o zachytenie intímnej chvíle medzi ním a objektom. Mario zároveň patrí aj medzi najobľúbenejších fotografov celebrít, preto sa nemožno čudovať, že hviezdy nemajú problém mu akokoľvek zapózovať. Fotky zverejňuje pravidelne na svojom instagramovom profile a dalo by sa povedať, že kto takúto snímku ešte nemá, nepatrí asi medzi tých naj...

Ale kto to všetko odštartoval? Nikto iný, ako najznámejšia módna ikona, Kate Moss. Prvá snímka z tejto série patrí práve Kate. Mario ju „zachytil“ v župane a s uterákom na hlave pri jednom z dávnych fotení. A z nečakanej momentky sa stal veľký hit!

Najzaujímavejšie fotky nájdete v galérii pod článkom.

 

Radka V.

foto: instagram.com/mariotestino

 

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan