Cestujeme|08.11.2017|11:30
Užite si jeseň v Thermalparku Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda je obľúbené rekreačné stredisko, ktoré sa nachádza priamo v centre južného Slovenska, na Žitnom ostrove. Svojich návštevníkov láka rozmanitou ponukou služieb, ktoré sú vhodné pre všetky vekové kategórie. V ponuke Thermalparku Dunajská Streda je desať vnútorných a vonkajších bazénov s mineralizovanou termálnou vodou s liečivými účinkami, ktorá je účinná hlavne pri problémoch pohybového ústrojenstva.

V areáli oddychového zariadenia sa v tesnej blízkosti bazénov, saunového sveta a masážneho strediska od mája 2017 nachádza hotel s rovnomerným názvom Thermalpark***. Interiér hotela zahŕňa štyridsaťsedem plne vybavených izieb s klimatizáciou, LCD televízorom, telefónom, minibarom, trezorom a internetovým pripojením. V hotelovej ponuke sú rôzne typy izieb s dvojlôžkovými posteľami, a to od štandardnej ponuky s manželskou posteľou až po komfortné a prémiové izby s možnosťou ďalšej prístelky s priestrannou terasou či balkónom a výhľadom na areál Thermalparku Dunajská Streda. Hotel okrem kvalitného ubytovania ponúka pre svojich hostí počas celej dĺžky pobytu vstup do všetkých bazénov hotela a saunového sveta. V stravovacej ponuke hotela je polpenzia – raňajky a večere pre dospelé osoby a deti do jedenástich rokov. Súčasťou ubytovania v hoteli Thermalpark je parkovacie miesto v priestoroch areálu a zdarma celodenný vstup do thermalparku.

Jesenný wellness balík: Oddych ako sa patrí

Súčasná ponuka hotela Thermalpark zahŕňa aj skvelé jesenné wellness balíky. V ponuke jesenného balíka je ubytovanie pre dve osoby s možnosťou prístelky podľa výberu na dve, tri či štyri noci, nápoj na privítanie, polpenzia so širokou ponukou raňajkového menu a večere vo forme bufetu, stály vstup do všetkých interných a externých bazénov, 1x stály vstup do saunového sveta pre dve osoby, 1x hydromasáž alebo tradičná masáž chrbta a šije pre dve osoby, bezplatné internetové pripojenie a parkovanie zdarma. Viac informácií o pobytoch a sezónnych balíkoch nájdete na www.hotel.thermalpark.sk.

 

foto: Thermalpark

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan