Media|01.08.2018|08:52
V Cinema City vyhrávate aj v auguste

Ani sme sa nenazdali a je tu august. Dobrá správa je, že stále môžete navštíviť kiná Cinema City Slovensko a vyhrať skvelé ceny vo Veľkej letnej súťaži.


Po úspešnom minulom ročníku sa Cinema City Slovensko vrátila s obľúbenou letnou aktivitou. „Veľká letná súťaž trvá až do konca augusta 2018 a celkovo 222 222 výherných žrebov čaká na našich návštevníkov pri každom zakúpení vstupenky. Stačí ich len zotrieť a odhaliť tak svoju výhru,“ hovorí marketingový manažér Cinema City, Robert Švec.

A čo pravidlá? Tie sú veľmi jednoduché. Výherné stieracie žreby získate po zakúpení vstupenky pri pokladni kina. Stačí, keď zotriete žreb a okamžite viete, aká je vaša výhra. A každá z nich vás určite poteší!

Od vstupenky 1 + 1 zdarma, cez kozmetické balíčky a internet na 6 mesiacov zdarma, až po  parádnu all-inclusive dovolenku v stredomorí, či hlavnú výhru – osobný automobil Toyota Aygo.

Ten si na vlastné oči môžete pozrieť v nákupnom centre Eurovea, kde je automobil vystavený priamo pred kinom Cinema City. Utekajte sa teda pozrieť a možno vás pohľad na hlavnú výhru inšpiruje k zapojeniu sa do súťaže!

 Neváhajte a príďte sa zabaviť do kina aj v auguste. Súťažte a vyhrávajte, pretože so Cinema City vyhráva naozaj každý.


 

 

zdroj @ cinemacity.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan