Fashion & Luxury|11.12.2012|12:27|GALLERY|VIDEO
 

Jeanne Beker, kanadská módna ikona, ktorá získava financie pre charitatívne účely, bude čestným hosťom na Zareinovej deviatej výročnej módnej šou. Jedna z najviac inšpirujúcich šou, ktorej sa zúčastňuje každý rok.

The Zareinu Educational Centre, je centrom so starostlivosťou pre postihnuté deti. Podľa Jeanne Beker, keď vidíte tieto deti kráčať po móle,  nedá sa tento pocit opísať a srdce poskočí od radosti a inšpirácie. Tieto deti sú skutoční bojovníci.

Tento rok sa bude niesť v znamení luxusnej medzinárodnej značky Escada. Je to po prvýkrát kedy kolekcia bude ukázaná v Kanade. Popri vysokej móde sa predvedie 30 detí zo Zareinyho centra v značke Gab Kids so svojimi terapeutistami a učiteľmi z centra.

Celá táto okázalá nádhera a lesk, ktorá sa spája s medzinárodnosťou a tiež s Toronto Fashion Week, je hlavným lákadlom pre náročné a vplyvné publikum. Hlavný Fashion Week je často nedostupný pre masy ale Zareinova módna prehliadka prichádza s rozumnými cenami za lístok.

„Keď sa sťažujete každý deň, že nemáte tie správne topánky, ktoré sa hodia k outfitu alebo sa čosi stane v práci, alebo sa vám pokazí auto, je to nič oproti tomu, že tieto deti sa pasujú  so základnými dennými potrebami“, hovorí Jeane Beker. Je to príjemné uvedomiť si realitu a začať sa tešiť z vecí, ktoré ani samozrejme nevnímame. Jednoducho ich robíme. Táto šou prináša čosi viac ako len prezentovanie módy. Núti nás sa na chvíľu zastaviť a byť menej povrchnými. Aspoň na chvíľu.

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan