Media|29.03.2017|14:38|VIDEO
 

Čarovný príbeh dostane okrem detí aj dospelých.

Legendárnych Šmolkov pozná azda každý. Na milé príbehy modrých nápadných postavičiek spomínajú ľudia s úsmevom. Pokojní život Šmolkov v útrobách lesa vie vyrušiť len jeden zlý čarodejník Gargamel a jeho kocúr Azrael, ktorí chcú silou mocou dostať tieto stvorenia. So spracovaním ich príbehu do hranej podoby ste sa stretli už v minulosti a teraz prichádza celkom nové dorodružstvo v animovanej forme.

Napínavý a zábavný príbeh, ktorý je tentokrát zameraný na jedinú ženskú postavu medzi Šmolkami, uvidíte v kinách sietí Cinema City už od 30.3.2017. Vďaka záhadnej mape sa Šmolinka spolu s Mudrošom, Babrošom a Silákom vydáva na dobrodružnú výpravu a náhodou objavia najväčšie tajomstvo v dejinách Šmolkov. Po tom ako prebrodia Zakázaný les, ktorý je plný kúzelných stvorení, nájdu stratenú dedinku, ktorá v sebe ukráva mnoho tajomstiev. V slovenskom znení sa predstavia známi herci ako Zuzana Šebová, Marián Miezga, Juraj Kemka, Luboš Kostelný, Peter Marcin, Dušan Szabó, Táňa Pauhofová a ďalší.

Vyberte sa preto spolu s vašimi najbližšími do slovenských kín, aby ste si užili šmolkovskú púť spolu a dozvedeli sa najväčšie tajomstvo v šmolkovej histórii.

Klaudia Fiolová
zdroj: Youtube

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan