Vzťahy|27.02.2015|00:10
Vety, ktoré sú často dôležitejšie ako „ľúbim ťa“

Keď od muža počujete tieto dve zázračné slová, je to veľmi vzácne a krásne. O tom niet pochýb. Sú však aj vety, ktoré sú vo vzťahu často dôležitejšie a podstatnejšie.

Si úžasná- pri tejto vete zaplesá nejedno ženské srdce. A chce to počuť. Ženy potrebujú vedieť, že sú pre svojho muža tie najlepšie. A táto veta to určite vystihuje.

Chcem ťa takú, aká si- nikto nemá rád, keď ho chce partner meniť a neustále mu vyčíta jeho nedostatky. Je to klišé, ale keď vás niekto miluje, tak je zmierený s tým, aký ste a presne takého vás aj chce.

Verím ti- asi jedna z najdôležitejších viet vo vzťahu. Dôvera je alfa a omega. A keď vám partner vysloví dôveru, zároveň viete, že sa vám s mnohým zdôverí a je pripravený dať si vás do svojho srdca.

Odpúšťam ti- to, že vzťah nie sú len krásne dni vie snáď každý. Prichádzajú aj také, ktoré prinesú chyby, omyly a mnohé sa dajú odpustiť. Ak vám partner povie, že vám odpúšťa, urobí hrubú čiaru a k vášmu omylu sa už nevráti, je to asi najväčší dôkaz lásky.

Vážim si ťa- keď sa úcta zo vzťahu vytratí, už ju nedokáže nič nahradiť. Táto veta je jasným znakom, že vaša polovička vie, čo vo vás má a je na to hrdá.

Stojím pri tebe- partner je na to, aby ste sa oňho mohli oprieť, spoľahnúť sa naňho a v každej situácii by mal stáť pri vás. Keď z jeho úst budete počuť túto vetu, budete vedieť, že ste v bezpečí.

by Diamond, zena.pravda.sk

foto: tumblr

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan