Móda|23.11.2017|16:28|GALLERY
Viete nosiť tenisky aj v zime?

Patríte práve medzi ľudí, ktorí sa nevedia vzdať ani cez zimu svojich obľúbených tenisiek? Ak je vaša odpoveď áno, nezúfajte, ani nemusíte. Aj počas sychravého zimného počasia môžete nosiť túto pohodlnú obuv, ak viete ako na to. Tenisky vždy boli a budú súčasťou módneho priemyslu, však už v 90tych rokoch 20.storočia ich začali vyrábať aj na platforme, aby sa ženy nemuseli zrieknuť ich obľúbených topánok a vymeniť ich za opätky. Dnešná moderná doba dáva voľnosť každej z vás, aby ste ich mohli nosiť pri každej príležitosti, keďže ,máte na výber medzi širokú škálu tenisiek od štýlu casual až po glam&chic.

Najlepšia vlastnosť tenisiek je tá, že ich môžete kombinovať naozaj s hocijakým outfitom; či už sa jedná o športové oblečenie alebo pracovné. Stačí ak si natiahnete vaše obľúbené čierne skinny jeans a navrch si oblečiete buď veľký kožuštek, ktorý je mimochodom veľkým hitom sezóny, alebo teplý zimný kabát do každého počasia. Nezabúdajte ani na oversized šálik, ktorý vás nie len zahreje ale vyzerá to neskutočne trendy.

Ak chcete pôsobiť viac žensky a šarmantne, doplňte celý outfit o výrazné doplnky, červený matný rúž a masívny choker. Obyčajnú kabelku vymeňte za clutch do ruky a nadčasový dizajn je na svete. Ak radi experimentujete, tak sa hrajte s farbami. Oblečte sa celá do sivej farby a výraznú farbu si zvoľte práve na teniskách. Zaručene zaujmete svoje okolie.

Potrpíte si na kvalitných a zároveň jedinečných teniskách? Ak áno, tak objavte originálny svet topánok značky Jedinečnosť a luxus, ktorá ponúka svojim zákazníčkam jedinečné kúsky poľa želania. Každá žena je výnimočná v niečom, tak prečo to nepreniesť aj na vaše topánky. Tenisky vyrobené z eko kože sú výbornými doplnkami aj do tohto ročného obdobia. Vďaka výrazným farbám a dizajnu sa stanú šperkom vášho outfitu. Stuhy zo saténu, ktoré patria k základnej výbave tejto značky dopĺňajú najnovšie aj výšivky podľa želania alebo anjelské krídla. Obuv, ktorá  rozpráva sama o sebe a púta pozornosť sa stane vašou neoddeliteľnou súčasťou hneď po prvom obutí.

https://www.youtube.com/watch?v=U2P4uEUBksQ

Klaudia Fiolová
zdroj @Jedinečnosť a luxus

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan