Fashion & Luxury|03.12.2012|13:29|GALLERY|VIDEO
 

Je rozhodne lepšia módna návrharka ako speváčka. Známa z dievčenskej skupiny Spice girls, populárnej v 90. rokoch 20. storočia.

V móde sa našla a dovolím si povedať, že je módna ikona. I keď príliš chudá, vždy elegantná a dokonale zladená. Inšpirujúca a diktujúca čo je  a bude „in“.

Najskôr sa pokúšala tvoriť pod inou značkou, dnes prezentuje svoju vlastnú kolekciu jar/leto 2013.

Kolekcia sa vyznačuje v neutrálnych farbách ako čierna, biela či púdrová. Červená do nej vnáša trochu vzrušenia, vášne a radosti. Červená je trendy.

Žena, ktorá má rada eleganciu, štýl a sofistikovanosť si rozhodne bude mať z čoho vyberať. Blúzky, z ľahkých materiálov, ktoré príjemne splývajú s pokožkou. Zaujímavo volené doplnky. Klobúky sú čosi, čo žene len pridá na záhadnej ženskosti. Pekne prepracované detaily a vkusné ladenie spodného prádla, ako podprsenky s vonkajším outfitom. Sú tu kúsky ideálne na večernú príležitosť, na pracovné stretnutie, či len tak na nedeľnú prechádzku po promenáde.

V kolekcii sa spája zmysel pre detail s jednoduchosťou, v ktorej spočíva krása, s jasnou ženskosťou. Táto forma realizácie je rozhodne tá lepšia cesta pre Viktoriu.

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan