Aktuality|06.02.2015|17:19|GALLERY
Víťazka súťaže Nevesta roka  bude známa už tento piatok!

Finále súťaže Nevesta roka 2014 sa uskutoční 13. februára o 15:00 v rámci  Svadobného veľtrhu v Inchebe. Desať finalistiek zabojuje o titul Nevesta roka 2014, I. viceNevesta a II. viceNevesta, a taktiež o hlavné ceny v súťaži ako svadobná dovolenka alebo kupóny v hodnote 1500 eur na nákup oblečenia a doplnkov na Stilago.sk.

Súťaž bola oficiálne vyhlásená na Valentína 2014 na Svadobnom veľtrhu v Inchebe. Všetky v tom roku vydaté dámy sa do súťaže mohli prihlasovať online cez portál www.womanman.sk. Prihlásilo sa vyše 70 neviest.

V priebehu januára odborná porota zložená z generálneho partnera a hlavných partnerov vybrala 10 finalistiek, z toho prvé 3 s najvyšším počtom likov, ktoré sa zúčastnia finálového programu. Nevesty prídu do Incheby naozaj vo veľkom štýle. Privezie ich luxusná limuzína RAI HUMMER. V rámci programu sa nevesty predvedú vo svadobných šatách, predvedú kolekciu oblečenia a doplnkov zo Stilago.sk a na záver spoločenské šaty od módnej návrhárky Ivany Marmare. V programe vystúpi známa rocková speváčka a muzikálová herečka LeRa a speváčka MAMBA. Rolu ambasádorky tejto súťaže prijala tiež už nevesta Petra Lenártová.

Vyhlásenia súťaže sa môžu zúčastniť všetci, ktorí 13. februára navštívia obľúbený Svadobný veľtrh. Jednou z vedľajších cien je titul Nevesta Publika, tak príďťe zahlasovať za svoju favoritku.

 

A toto je finálová 10-tka:

Andrejka Rybanská

Monika Miklas

Eva Singer

Mária Kováčová

Miroslava Mlynarič

Zuzana Haverdová

Milada Provazníková

Michaela Gajdošová

Lucia Ondrejková

Lucia Plichtová

 

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan