Zdravý životný štýl|11.11.2017|19:21
Vrásky krásky

Každá jedna má svoju hodnotu, veď starnutie je prirodzené a môže byť aj krásne...

Nemusíme o nich hneď písať básne, no rovnako ich nemusíme ani nenávidieť a „naťahovať“ sa s nimi. Aj vrásky musíme vedieť nosiť...

...nezbavujte sa pokladu života ženy...

Chceme byť krásne a mladé. Stále. No veku neutečieme a ani životným skúsenostiam. Nehrajme sa na mladé ženy ostrieľané životom a svetaskúsené. Keď také naozaj po rokoch sme, prečo to zakrývať. Prirodzená krása a jemné starnutie je sexi.

...aj bez botoxu, aj bez kože „za ušami“ môžete byť mladé so svojimi tvárami i dušami...

Postoj k životu, úsmev na tvári – ktorý síce spôsobuje vrásky – ale to je to, čo vám mladosť vyčarí. Napriek snahe odborníkov a stovkám eur nemusíte bez „vrások“ pôsobiť mladšie. O peknom vzhľade nehovoriac. Je to tak. Preto chceme po jednom raze stále viac. Pretože svoju mladosť nevnímame. Tie, ktoré majú skúsenosti s týmto druhom „mladosti“ to môžu potvrdiť. Že niektoré ženy naokolo aj napriek vráskam na čele, sú svieže a čulé. Omnoho viac ako vy. Bez veľkých investícií a snahy. Oni sa snažia na inom poli...

...mladá vizáš ide ruke v ruke s myslením a zdravím životným štýlom...


Myslite mlado a zdravo. Ok, radšej myslite veku prirodzene, ale pozitívne. Nechajte sa učiť svojimi vráskami a životom. Možno práve tie vám pripomenú ťažké chvíle, ktoré ste prekonali. Vtedy sa usmejte, že ste život „dali“ a dávate stále. Telo si udržujte zdravé. Hýbte sa. Tancujte, cvičte, jogujte...myseľ sa vyvetrá, telu sa vek uberie. Každou dávkou endorfínov. Pleť si ochraňujte ako oko v hlave. Doprajte jej hydratáciu – zvnútra i zvonka. Nech dýcha sviežosťou a aj s make upom. Len prirodzené pohladenie líčidlami, správne ťahy štetcom a samozrejme úsmev na tvári. A ide to aj bez naťahovania a botoxu. Pleť sa rozžiari spolu so zdravým telom.

Pozrite sa teraz do zrkadla. Už nie kriticky, ale s úctou vyzretej ženy, ktorá si svoje skúsenosti váži. Usmejte sa. Vídite ich? Svoje vrásky? Že sú teraz krajšie – stali sa z vás prirodzené krásky.

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: www. tumblr.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan