Media|19.06.2018|12:34
VYHRAJTE knižnú novinku a otestujte vašu predstavivosť!

Slovenský knižný trh je bohatší o nového autora.

Slovenský knižný trh je bohatší o nového autora. Martin Repa sa v minulosti k písaniu dostal pod pseudonymom Matt van den Bryll. Dnes už však rodák z Bratislavy svoju identitu neskrýva a hrdo sa hlási k svojej prvej knihe Spútaní časom.

 

Nádherné sprievodné ilustrácie pochádzajú od autorovho talentovaného starého otca, slovenského maliara a grafika Ladislava Štibrányiho. Vo svojej knižnej prvotine sa Martin Repa zaoberá aj tým, kam by sme až boli ochotní zájsť, ak by išlo o záchranu našej rodiny.

 

Knižka určite poteší všetkých fanúšikov mysterióznych príbehov, v ktorých hlavnú úlohu zohráva láska. Emotívne silný a precízne vystavaný príbeh zaujme čitateľa od samotného desivého úvodu, až po veľkolepé vyvrcholenie. Spolu s autorom sa vyberieme za hranice reálneho sveta. Kniha Spútaní časom pozýva čitateľa na cestu, o ktorej bude ešte dlho premýšľať. „Písanie vždy bolo jedným z mojich koníčkov a vydanie vlastnej knihy bolo mojim veľkým snom. Inšpiráciou sú pre mňa fantázia a emócie,“ prezradil Martin Repa.

VIDEO - https://www.youtube.com/watch?time_continue=107&v=yhlGE3eOhCY

„Tento príbeh je snovým dobrodružstvom na hrane predstavivosti a skutočnosti, popretkávaný nádhernými myšlienkami, vďaka čomu môže vyniknúť sila posolstva ukrytého v jednotlivých riadkoch. Táto kniha síce nie je určená masovému čitateľovi, no určite ju ocenia hlavne ľudia, ktorí sa pri čítaní radi zamýšľajú a hľadajú krásu vo všedne sa tváriacich veciach,“ píše sa v jednej z recenzií. Takmer 200 strán príbehu ponúka odpoveď na otázku, či existuje aj iný život ako ten, čo poznáme.

Zapojte sa do našej súťaže a buďte medzi prvými, ktorí rozlúštia spolu s autorom odpoveď na večnú otázku; či existuje aj iný život ako ten, čo poznáme. 5 z vás, ktorí odpovedia správne sa súťažnú otázku do 30.6.2018 získajú knihu "Spútaní časom".

Podmienky súťaže:

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan