Móda|21.11.2017|19:06
Výnimočné ponuky inšpirované trendmi

Nákupy roka: „Black Friday Weekend“ v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Mnohí nákupní nadšenci dychtivo očakávajú populárny "čierny piatok"! Fantastické nákupy počas „Black Friday“ víkendu 24-25. novembra neminú ani McArthurGlen Designer Outlet Parndorf. Nechajte si ujsť najlepšie ponuky so zľavami až do 50 percent spomedzi lifestylových, dizajnérskych i luxusných značiek ako sú Karl Lagerfeld, Coach, Escada, Baldinini a doprajte si darček pre seba i blízkych.

 

Zábavný program pre celú rodinu

Počas „Black Friday“ si prídu na svoje milovníci trendov, aj tí čo už začali s nákupmi vianočných darčekov. Nákupy v centre budú sprevádzať živé hudobné vystúpenia a DJi, stratenú energiu doplníte v gastronomických prevádzkach od Austrian Food Truck, kde si vychutnáte miestne kulinárske špeciality. Na najmenších zákazníkov čaká veľa zábavy, tvorivých dielní a hier v obľúbenom Dinolande. Už nič nebráni nákupom plných zážitkov!

Mario Schwann, manažér centra McArthurGlen Designer Outlet Parndorf:

"Americká tradícia čierneho piatku sa už udomácnila aj v Rakúsku. Preto s radosťou pozývame našich zákazníkov už po tretíkrát stráviť s nami vzrušujúci nákupný deň. Dúfame, že ako aj v predchádzajúcich rokoch, sa návštevníci inšpirujú mimoriadnymi ponukami, ktoré platia počas celého víkendu – 24 a 25 novembra."

 

foto: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

 

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan