Domácnosť|20.10.2016|12:10
Vynovte si kuchyňu moderným dizajnom

Ak túžite po zmene v domácnosti, no prerábka bytu nie je to správne orechové, skúste aspoň vymeniť rôzne detaily. Zútulnenie príbytku vás určite poteší a budete mať dobrý pocit z vykonanej práce. Stačí málo aby ste zo svojej kuchyne urobili najkrajšiu časť domu. Poradíme vám, ako vybrať najlepšie vychytávky bytového dizajnu.

Kuchyňa býva srdcom bytu, v ktorej sa stretáva celá rodina. Keď túžite po jej zútulnení, začnite s výmenou rôznych detailov. Jednoduchým riešením a inováciou je výmena stolových nôh. Na trhu je široká paleta krásnych nôh, ktoré vás určite zaujmú. Ak túžite po elegancii určite siahnite po mosadzných, hliníkových, či nerezových nohách. Skvelé na nich je aj to, že pár centimetrov si viete nastaviť podľa potreby. Dokonca sa môžete rozhodovať medzi hranatými alebo okrúhlymi, lesklými alebo matnými. Váš kuchynský stôl vďaka novým nohám dostane úplne iný šmrnc a jedlo na ňom servírované vám bude hneď lepšie chutiť.

Všetko pod kontrolou

Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú radi moderné vychytávky v kuchyni, určite si zaobstarajte kuchynský drôtený program do vnútra kuchynských skríň. Rôzne drôtené zásuvky, poličky, skrinky či koše sú určené pre lepšiu organizáciu riadu či potravín, ktoré tam odkladáte a vynikajúcu dostupnosť k nim . Drôtený program zlučuje štýlový design s minimálnymi nárokmi na priestor v skrini. Výborné sú aj preto, že si ich viete prispôsobiť na mieru a podľa potreby. Ich nosnosť je aj 40 kíl. Ak vás stále hnevalo to, že v rohovej polici nedostanete na niektoré predmety, tak práve tento drôtený program je pre vás ako stvorení, pretože mnoho poličiek je otočných.

Zaručená odmena

Po tom ako svoju kuchyňu vyladíte do posledných detailov, za odmenu si doprajte elegantný a štýlový kávovar jura ena 9 micro. Čo môže byť lepšie ako vychutnávanie si čerstvo uvarenej kávičky v krásnej kuchyni. Ovládanie kávovaru je natoľko jednoduché, že si svoj deň bez kávy z milovaného kávovaru už ani nebudete vedieť predstaviť. Navyše má zo všetkých štyroch strán jednotný dizajn, čiže kdekoľvek ho na kuchynskej linke postavíte, nespustíte z neho oči. Pripraví espresso, latte aj cappuccino na jeden dotyk, čiže je to najlepší stroj pre každú kávičkárku domácnosť.

 

foto: pixabay.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan