Vysnívané šperky na dosah

Aj vy milujete bižutériu a neviete sa jej nabažiť? Máme pre vás skvelý tip, kde môžete nakúpiť nevídané kúsky skvostných šperkov z krásnych materiálov a za bezkonkurenčné ceny. My sme to už vyskúšali! Kliknite aj vy na www.bizuteriasnov.sk.

Stovky výrobkov zaručenej kvality a druhov, z ktorých len ťažko vybrať, nájdete na stránke bižutéria snov. Náhrdelníky, náramky, prívesky, prstene, náušnice, vlasové doplnky, dokonca aj exkluzívne šaty z Anglicka nájdete v ponukovom liste. Luxusné oblečenie vyrobené z vysoko kvalitného materiálu krásne sedí, obtiahne postavu, je vhodné na každú príležitosť. Pri tvorbe modelov brali ich tvorcovia inšpiráciu zo šatníka princeznej Kate Middleton, ktorá je známa svojou jemnosťou, eleganciou a vkusom.

Vintage doplnky nájdete v obchodoch a e-shopoch skôr ojedinele, no bizuteriasnov.sk ich má v ponuke neúrekom. Nádherné náhrdelníky, brošne či prstene sú skvostom, ktoré jednoducho musíte mať vo svojej šperkovnici. Ide prevažne o imitácie antického zlata, ktoré sú dômyselne a veľmi hodnoverne vytvorené do rozličných podôb, zdobené kameňmi. Brošňa s podobizňou Marilyn Monroe, náušnice v tvare sovy alebo úžasné starožitné hodiny či prívesok s príveskom v podobe telefónu. Vo vintage „šuflíku“ je skutočne z čoho vyberať.

V ponuke nájdete aj prstene pre mužov, štrasové dámske opasky alebo kabelky. Miniatúrne taštičky vykladané kameňmi majú čo do seba. Sú veľmi trendy, vyrobené z dych vyrážajúceho materiálu a nie sú náročné na starostlivosť a uskladnenie. Navyše na stránke bižutérie snov nájdete aj dámske vlasové príčesky, ozdoby do vlasov a trendové háčkované detské čiapky.

by WM

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan