Domácnosť|21.02.2017|14:10
Vyzbrojte sa proti jarnej únave

S prvými slnečnými lúčmi pomaly prichádza k slovu aj jarná únava. Pokiaľ ste oslabení po prekonaných virózach, temná zima na vás zanechala stopy v podobe splínu, vaše vlasy a pleť volajú SOS, vaše telo vyžaduje viac pohybu na čerstvom vzduchu, ale vaša hlava by najradšej prespala aspoň týždeň v kuse, je najvyšší čas zaobstarať si pomocníkov, ktorí vám nalejú okrem elánu do života aj pekný vzhľad. Tu sú:

Profesionálny smoothie maker Catler PB 4010
Prístroj poháňa veľmi účinný výkonný elektromotor s príkonom 1 000 W, hravo si tak poradí s každou potravinou. Mixuje, seká, drví a melie ovocie aj zeleninu, aby ste svojmu telu mohli dodať vitamínovú bombu. V balení nájdete dvojicu praktických téglikov opatrených viečkom. Tie slúžia zároveň ako nádoba pre mixovanie, takže vám šetria riad. Cena je 127 €.

Cenovo dostupný smoothie maker Gallet MS 590
Zdravý a chutný nápoj s ním pripravíte behom niekoľkých sekúnd a fľašu s objemom 500 ml si môžete vziať so sebou do práce, školy alebo telocvične. Cena je 17,30 €.
 
Profesionálny odšťavovač KENWOOD JMP800SI
Sila odšťavovača tkvie v pomalých otáčkach (48 za minútu) a obrovskej sile indukčného motora, čím dosahuje až 81 percentnú extrakciu. Z ovocia a zeleniny tak dostane aj tú poslednú dôležitú živinu a vitamín a jeho ďalšou výhodou je, že si poradí aj s celými kusmi ovocia a zeleniny. Objem nádoby na nápoj je 1 l, nádoba na dužinu má rovnakú kapacitu. Cena je 399 €.Cenovo dostupný šnekový odšťavovač SENCOR SSJ 4042RD
Odšťavuje pri nízkych otáčkach (60 za minútu) a taktiež zachováva v ovocí a zelenine všetky enzýmy, vitamíny a ďalšie prospešné látky. Priehľadné nádoby na ovocnú šťavu a dreň majú kapacitu 0,8 l. Cena 91,9 €.
 
Parný hrniec MORPHY RICHARDS 48780
Parný hrniec s celkovým objemom 10 litrov je vhodný pre prípravu zeleniny, mäsa i omáčok. Zvládne pripraviť niekoľko pokrmov naraz, a pritom uchovať prirodzenú chuť a výživnú hodnotu každého z nich. Jeho súčasťou je digitálny časovač, samostatne ovládateľné parné vaničky a programovateľný digitálny displej. Cena je 112 €.
 
Inteligentný elektrický hrniec Philips HD3037/70
Vyniká radom moderných technológií, napríklad 3D systémom ohrevu pre rovnomerné ohrievanie, 12 automatickými programami pre prípravu čo najzdravších pokrmov a nepriľnavým vnútorným hrncom vhodným do umývačky. Cena je 89 €.
 
Multifunkčný hrniec Tefal RK705138
Ponúka 12 programov pre každodennú jednoduchú prípravu obľúbených pokrmov, ako je dusenie, varenie ryže alebo cereálií, varenie rizota, varenie v pare, smaženie, pečenie, ohrievanie alebo udržiavanie teploty. Balenie obsahuje aj kuchárku s receptami. Je vybavený 3D ohrevom pre rovnomerné ohrievanie. Výhodou je aj jednoduché umývanie: vnútorný hrniec, odnímateľné vnútorné veko a parný kôš sú vhodné do umývačky riadu. Cena je 91,9 €.


 
Jogurtovač SEVERIN JG 3516
Nielenže pri výrobe domáceho jogurtu, ktorý vám pomôže obnoviť črevnú mikroflóru, ušetríte, ale budete mať zároveň perfektný prehľad o jeho zložení. Tento jogurtovač ponúka 7 pohárov zo skla s objemom 150 ml. Cena je 19,9 €.

Jogurtovač ARIETE Yogurella 621
Vyrobte si za 12 hodín svoj vlastný chutný jogurt. Oproti tým nakupovaným budete mať istotu, že do neho pridáte len také ingrediencie, ktoré vám vyhovujú. Objem nádoby je 1 l, pripravíte v ňom 6 bežných porcií. Cena je 19 €.
 
Kuvings Fermentor - výrobník syrov, jogurtovač
Staňte sa expertom na domácu výrobu jogurtov, syrov, octu, čalamády alebo ovocného vína. Tieto pochúťky vyrobené na princípe kvasenia sú mimoriadne zdravé a chutné! Cena je 185 €.
 
Kuchynská váha Sencor SKS 36YL
V modernom dizajne v rôznych pastelových farbách zváži všetko do 5 kg, o presnosť na 1 g sa postarajú 4 senzory. Nechýba ani funkcia postupného dovažovania a vynulovanie (TARA), dotykové ovládanie či LCD displej. Cena je 12,9 €.
 
Fitness náramok Fitbit Flex 2
Fitness náramok monitoruje každý váš krok, vzdialenosť a spálené kalórie. Má aj funkciu spánkového režimu, na základe získaných údajov vypočíta optimálnu dobu spánku, celý spánok monitoruje a ráno vás ticho zobudí vibráciami. Je kompatibilný so zariadeniami so systémom Android, iOS aj Windows. V ružovej, levanduľovej, čiernej alebo modrej farbe. Cena je 99,13 € a 99,99 €.
 
Športové hodinky Fitbit Charge 2 L
Štýlové hodinky zmerajú všetky vaše kroky, vzdialenosti, počet spálených kalórií, počet hodín, ktoré ste prespali, aj tepovú frekvenciu. Tiež vás zobudia vibráciami alebo vás upozornia, že vám prišla SMS alebo máte hovor, prepojiť ich môžete s operačným systémom Android, iOS aj Windows Phone. Na jedno nabitie vydrží batéria až 5 dní a náramok hodiniek môžete vyberať z niekoľkých farieb. Cena je 158,99 €.

 

foto: @Datart

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan