Móda|24.02.2017|15:56
WOMANMAN A MUST HAVE 6. DIEL: MALÉ ČIERNE

SÉRIA MUST HAVE FASHION KÚSKOV POKRAČUJE! KEDY, KDE A S ČÍM, PREČO SÚ VŽDY “IN”? 6. DIEL PRINÁŠA JEDNY MALÉ ČIERNE!

Malé čierne “coctail dress” – to sú nevyhnutné koktejlky. Poklad vnútri šatníka každej ženy.

PREČO SÚ MUST HAVE?


Malé čierne by mala vlastniť každá žena. Je to kúsok, ktorý je nakombinovateľný na akúkoľvek príležitosť. Poďme nazrieť do ich univerzálneho tajomstva!

ŠATY NA PLES AJ NA MATURITU

A máte dva v jednom. V jednom školskom roku. Tá “naša” stužková je iba raz v živote. Tak si ju užite v malých čiernych. Dnes sa nosí jednoduchosť. Žiadne veľké “róby” a účesy alla Sissi. Posledný rok na strednej je vekom mladosti a krásy jemných slečien a žien. Zostaňte svojou prirodzenosťou. Mladá a svieža. Taká ako ste – čerstvá maturantka. To je krásne na slečnách z posledného ročníka. So sviežimi, jemnými a sexi malými čiernymi, na doposiaľ najdôležitejšom plese života, zvýraznite lesk a jas v mladých ženských očiach. Luxusné doplnky urobia ďalšiu prácu za Vás!

…zahoďte drahé šperky a doplnky a vykročte s nimi úspešne na maturitnú skúšku…

Look zo stužkovej zbavte luxusných doplnkov a drahých črievičiek. Nahoďte sa do svojich šťastných stužkových malých čiernych šiat. Obujte sa do lodičiek a zamierte si to na samé jednotky. Keď vkročíte do “osudnej” triedy, očaríte elegantnosťou a inteligentným ženským outfitom.

MALÉ ČIERNE NA BÁL AJ NA FIREMNÚ AKCIU

 

Zase dva v jednom - v jednom roku. Pre zrelú ženu, ktorá má štýl. Ktorá chce sexepíl. Ak si kúpite jedny správne malé čierne, budú tie pravé na vianočný večierok s červenou kabelkou a červenými lodičkami a i na ples vo februári! S “diamantovými” doplnkami. Krásny setom naúšníc a náhrdelníka, ruka v ruke s trblietavou plesovou listovkou a lesklými zlatými, či striebornými lodičkami! K tomu hodvábne rukavičky a ste novou popoluškou so zvodným elegantným štýlom! Vďaka jedným malým čiernym…

MALÉ ČIERNE K TENISKÁM A  “ČÍŇANKÁM”

Ich jednoduchosť a štýlovosť nekladie medze kreativite a originalite. Znesú toho veľa! Aj pohodlné “číňanky” pre ležérny slnečný deň. Pohodlná a zaujímavá kombinácia, ktorá odolá lenivosti jarných dní. Dodá šmrnc nevýraznej obuvi. V kombinácii s “nimi” malými čiernymi – všetko zažiari. Ako doplnok si zoberte kabelkový ruksak, ktorý je “in” – minimálne už dve sezóny! Toto je look modernej mestskej ženy!

Ak sa Vám postava od stužkovej nezmení, ak sa chcete cítiť mlado a žensky zároveň. Ak chcete byť “vo svojich” obľúbených každý deň. Tak tie JEDNY MALÉ ČIERNE za tú cenu stoja! Bez zmeny konfekčnej veľkosti budú MUST HAVE od skúšky dospelosti až po dospelú zrelú ženu!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan