Domácnosť|19.02.2018|17:18
Za úspechom v hotelierstve!

Vlastniť hotel, penzión. Vítať hostí a byť v trende! Konkurencia je vysoká, sny sú krásne, poďme ich naplniť!

Základ máte. Krásny hotel alebo penzión. Všetko by bolo ideálne – len to hlavné chýba: hostia. Ako ich k sebe zlákať a predstaviť im svoje tajomstvá? Rébus, na ktorý je kľúč.

Ak vás trápi predaj pobytov mimo sezóny, neviete, kam s reklamou, chcete byť iní ako konkurencia, okamžité oslovenie hosťa, práca s portálmi a zľavami...Témy, ktoré sú pre neskúseného hoteliera tabu. Dokonalý hotelový marketing je základ! Prináša predsa zisk a tržbu. Jeho správna orientácia dokáže veľa! Získať nových zákazníkov, udržať stálu klientelu, vytvoriť dôveru či poradiť s problémami.

...káva robí deň, káva makes us happy, káva robí hotelový biznis...

Vytvára spokojnosť a pohodu, cez malú kaviarničku, reštauráciu až po hotel. Ochutnali ste už Ebenica COFFEE?

Biznis sa uzatvára pri dobrej káve. Keď ju ochutná klient, vyčarí sa mu úsmev na tvári a bude spokojný. Aj preto je výber správnej kávy dôležitý pre malý penzión, či veľký hotel. Tá prevonia, osloví i upokojí búrlivé srdcia zákazníkov. Taká je značka Ebenica COFFEE. Hosť túži po kvalite, ktorú prináša. Jej 100% arabica patrí medzi top 10 najlepších espresso káv v Európe. Boduje u hotelierov, u ich hostí, u klientov – u ľudí. Odborníci s Ebenicy poradia od „piky“. Od výberu techniky, cez zaškolenie personálu, zostavenia nápojového lístka až po úspešný marketing. Oslovila vás táto chutná káva pre hotely?

...luxusný servis pre luxusný biznis...

Luxus, bez ktorého sa hotelová prevádzka nezaobíde. Buďte ako z hodvábu, resp. ako z krištáľu! Buďte Top Crystal!

Omámi už len pohľad naň. Hostí očarí. Prinesie zážitok. Aj bez ochutnania zlata v ňom. Krásny a luxusný krištáľový pohár na víno. Ten dotyk, ten pocit keď s ním popíjate kvalitné napríklad izraelské víno v príjemnej spoločnosti. Ponoríte sa do tajov štýlu hotela priestoru aj nápoju. Práve také hľadáte?

 

Dali sme vám inšpiracíu, my sa tešíme na návštevu.

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

foto: archív redakcie WM

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan