Móda|29.09.2016|12:30
Zahrejte sa vďaka najhorúcejšiemu zimnému trendu

Zima nám už klope na dvere a je na čase, aby ste si vymenili svoj letný šatník za zimný. Samozrejme sa vždy nájdu v šatníku menej nosené veci, ktoré odkladáte z roku na rok, ale dôvod sami  nepoznáte. Máme pre vás ale horúcu novinku, ktorá dostala aj svetoznáme celebrity. Je ňou štýlová vetrovka s kožušinkou.

Kožušina patrí medzi must-have kúsky nadchádzajúcej sezóny a môžete ju nosiť kde sa vám len zachce: ako doplnok na kabelke, ako hrejivá čiapka alebo práve ako ozdoba na krásnom kabátiku. Nielenže to vyzerá neskutočne elegantne a luxusne, ale skvele vás zahreje počas zimných dní.

Hitom sú farebné kožušinky, čím krikľavejšie a nápadnejšie, tým lepšie. Poslúži to ako unikátny doplnok na vašej vetrovke a pritiahne pohľady vášho okolia. Samotné vetrovky, ktoré už túto aplikáciu majú sa ľahko dajú doladiť s oblečením. Bez ohľadu na to, či ide o klasický nohavicový kostým, rifle alebo elegantnú sukňu, siahnite po tejto horúcej novinke a neoľutujete.

Army štýl

Army štýl rozhodne patrí k jesennej móde. Vojenský štýl sa objavuje na svetových mólach každý rok, len v inej podobe. Tentokrát si nadaný dizajnéri zvolili hlavne dlhšie kabáty, kde sa pohrali s doplnkami. Kožušinka sa objavila na veľkých záložkových vreckách a na nadrozmernej kapucni. Dĺžka vetroviek lichotí ženskej postave a kopíruje strihom siluetu.

Nebojte sa nosiť farby: khaki, vojenská zelená a ružová sú jednoznačne farby, ktoré sa hodia každej žene. 

Klaudia Fiolová
foto @iModa.sk

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan