Zdravý životný štýl|30.12.2015|14:50
Zažiarte na silvestrovskej párty

Ak sa chystáte osláviť posledný deň v roku na poriadnej žúrke, musíte byť tip-top od hlavy až po päty. Určite nezabudnite na perfektne upravené nechty. Vaša manikúra bude iba čerešničkou na torte vášho autfitu. Viete, aké nechty sú na silvestrovskú párty tie pravé?

Každá žena by si mala dať záležať na kráse svojich nechtov, zvlášť, ak ide o oslavu pri rozlúčke so starým rokom. Ak sa chystáte na silvestrovskú párty, fantázii v zdobení nechtov sa medze určite nekladú. Pestrofarebné dekorácie najrôznejších prevedení majú jednoznačne „zelenú“. Všetko však závisí od typu, druhu a farebnosti šiat, ktoré budete mať oblečené. Rovnako od vašej odvahy a extravagancie. Farebné ornamenty, pôvabné žiarivé flitre a  kamienky vsadené na špičke nechtu sú in.

Stále sú in

Aj keď trblietavé laky na nechty nie sú úplnou novinkou, na silvestrovskú noc sú ako stvorené. Trblietavými nechtami zaujmete každého a vyznejú mimoriadne efektne. Oblečte končeky svojich prstov do akejkoľvek trblietavej farby. Výber záleží na vás. Trblietavé odtiene majú niečo do seba. Takéto nechty sa hodia kamkoľvek, k akémukoľvek štýlu oblečenia, v každom veku. Trblietavý lak zase nemusíte tak často opravovať, práve výrazný podiel trblietok zaručuje dlhotrvajúci efekt.

Jednoduchá aplikácia

Trblietavý lak na nechty kúpite v ktorejkoľvek drogérii a ak ste ho doteraz doma nemali, je najvyšší čas zaobstarať si ho. Ak si myslíte, že vás čaká náročné a zdĺhavé zdobenie, tak ste na omyle. Aplikácia je jednoduchá a zvládnu to aj dámy, ktoré lakovanie nechtov až tak v láske nemajú. Môžete si lak naniesť na všetky nechty, alebo len na niektoré. Ostatné nechty potom dolaďte v podobnom odtieni.

Keď sa rozhodnete pre trblietavé nechty, určite neoľutujete. Dolaďte si krásne šaty, decentný mejkap, vhodné doplnky a potom hurá na párty.

Ali

Foto: weheartit.com

 

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan