Media|03.03.2018|14:33
Zažiarte v Oskarovom kvíze ako hviezdy na filmovom plátne

Ak sa považujete za filmového fajnšmekra, Oskarový kvíz, ktorý prináša Cinema City Slovensko, stále pokračuje!

Vedeli ste o tom, že na úplne prvé odovzdávanie Oscarov, ktoré sa konalo v roku 1929, by ste sa dostali za 5 dolárov? Dnes by to bolo v prepočte asi 70 dolárov.

Máte chuť si zasúťažiť? Stačí ak kliknete na https://kviz.cinemacity.sk/ a správne zodpoviete čo najviac z 50 súťažných otázok.

Pravidlá sú jednoduché. Po prihlásení odpovedáte na 50 otázok týkajúcich sa filmov, ktoré v minulosti získali Oscara v hlavných kategóriách – najlepší film, réžia, najlepší herec a herečka v hlavnej úlohe, najlepší herec a herečka vo vedľajšej úlohe a najlepší animovaný film.  Niektoré z otázok sa týkajú aj nominovaných filmov na rok 2018. Pomocou ponúknutých písmeniek skladáte odpoveď, ak správne odpoviete na každých 10 otázok, znamená to, že automaticky postupujete do ďalšieho levelu a získavate garantovanú výhru. V prvom leveli je to napríklad „Veľké menu za cenu stredného“.

V prípade, že odpoviete na všetkých 50 otázok správne (1 otázka = 1 bod), môžete sa pýšiť fantastickým titulom Filmový génius. Súťažné otázky môžete preskočiť bez straty bodov, avšak v prípade, že použijete pomocníka, strácate 1 súťažný bod. Zachovajte pokoj, stratu bodu môžete vyrovnať bonusovými bodmi. Ako ich získať? Tiež veľmi jednoducho! Pozvite do hry priateľa a získajte 2 body. Možnosťou na ich získanie je tiež odoberanie newslettra s aktuálnym týždenným programom v multiplexoch Cinema City Slovensko, v tomto prípade získate až 5 bodov navyše.

Nečakajte, kliknite na https://kviz.cinemacity.sk/ a dozviete sa či máte skutočne prehľad vo svete filmu. Okrem toho na vás čakajú skvelé výhry, ktoré urobia radosť nejednému z vás. Súťažiť v Oskarovom kvíze môžete do 11. marca a výhry si môžete uplatniť až do 31. marca 2018.

Rozdávame 20  kvízových bodov navyše!  Odpovedzte na jednu jednoduchú otázku a dvaja vyžrebovaní získajú 10 kvízových bodov!
 
Zapojte sa do súťaže:

Ktorý český oskarový režisér dostal hlavnú rolu v novom filme Tlmočník?

Kontaktné informácie:
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan