Súťaže|26.12.2015|13:41
ZAŽITE NAJŠTÝLOVEJŠÍ SILVESTER NA DUNAJI VĎAKA WOMANMAN A MARINA*** BOTEL & RESTAURANT!

Marina *** Botel & Restaurant patrí medzi malú „hŕstku“ štýlového ubytovania na bratislavskom Dunaji. Výborná kuchyňa, príjemné ubytovanie a nočný život! Taký je Marina *** Botel & Restaurant! „Rozhojdajte Marinu“ s Womanman a zažite Silvester na lodi!

Marina – správna voľba pre každého

Vďaka svojej lukratívnej polohe a vzdialenosti iba 7 minút chôdze od centra slovenskej metropoly láka turistov,  ale aj domácich. Na jej skvelej reštaurácii, výbornom dennom menu si každý deň pochutia hostia, no i okoloidúci Bratislavčania. Tí si radi spríjemnia svoju obednú „pauzičku“ skvelým obedom a výnimočným poludňajším pohľadom na Dunaj.

Príjemný personál, útulnosť, charizma, štýl a ešte omnoho viac – taký je tento botel na Nábreží arm. generála L. Svobodu v Bratislave! 

Odhaľte tajomstvá bratislavského botelu v poslednú noc tohto roka! 

Womanman Vám prináša možnosť zažiť neopakovateľnú silvestrovskú zábavu a atmosféru na lodi. V hre sú dva lístky o „marinovské“ silvestrovské menu v hodnote 29 eur na osobu! Lukratívna ponuka od Marina *** Botel & Restaurant a ešte lukratívnejší program. Na Silvestra sa na Marine bude žiť!

Loď, kde na Silvestra neostane ani jedna paluba „suchá“!

Neobávajte sa. O bezpečie na Marine sa rozhodne strachovať nemusíte. Mierna „potopa“ však hrozí Vašim chuťovým pohárikom.

...dobré jedlo, výborné drinky a zábava až do rána...

Aj taká bude posledná noc roku 2015 na lodi! Marina pre Vás pripravila pestré menu v podobe. Tešiť sa môžete na: 

Welcome drink v podobe Prosecca s jahodou,

hlavné jedlo, kde bude pre Vás prichystaný bravčový, alebo kurací rezeň so zemiakovým šalátom, steak z lososa na dijonsko medovej omáčke, podávaný s opekanými zemiakmi a aj bravčová panenka na bryndzovej omáčke, podávaná s opekanými zemiakmi.

Nebude samozrejme chýbať ani sladké pokušenie v podobe dezertu - domáca maková alebo tvarohová štrúdľa, či "Osie hniezdo".

V priebehu rušnej noci si môžete pochutiť aj na malom snackuslaných pagáčoch, lineckých tyčinkách a arašidoch.

Polnočný prípitok nesmie chýbať ani na Marine. Už sa pre Vás chladí to najlepšie šampansképo polnoci bude pre Vás prichystaná kapustnica a šunkovo – salámové misy.

Neodmysliteľnou súčasťou zábavy bude samozrejme štýlový DJ. Nikto neoľutuje! Hostia na každej palube si môžu vychutnať to svoje obľúbené čaro silvestrovského večera. 

...polnoc na lodi v žiare ohňostrojov...

Botel neďaleko centra mesta ponúka jeden z najlepších výhľadov na ohňostroj na Dunaji. Jeho poloha ho priam predurčuje k obrovskému svetelnému výbuchu  v poslednej „hodine 12tej!“.

Nech Vás prehra nemrzí! Marinu môžete zažiť aj tak!

Ak nebudete patriť medzi šťastných výhercov, nezúfajte. Lístky sú ešte stále v predaji! Svoje rezervácie na silvestrovskú noc na Marine môžete urobiť na čísle 02/54 64 18 0502/54 64 18 05.

 

Womanman, Marina *** Botel & Restaurant a Vy! Kombinácia, ktorá nesklame! Rozhodajme spolu loď 31.12. 2015! Divoká zábava na všetkých palubách je tu pre Vás!

30.12.2015 ŽREBUJEME ŠTASTNÉHO VÝHERCU DVOCH LÍSTKOV NA SILVESTROVSKÉ MENU V  MARINA*** BOTEL & RESTAURANT!

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Facebook MARINA Botel & Restaurant

 

 
Zapojte sa do súťaže:

Aká je peňažná hodnota silvestrovského menu v Marina *** Botel & Restaurant?

Kontaktné informácie:
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan