Domácnosť|19.02.2018|18:17
Zdravá miera pre domov

Nesedí z klasickej kolekcie? Niet nad presnú mieru!

Príbytky bývajú rôzne. Častokrát atypické. Hľadáte dvere, či nábytok, ktoré sadnú ako uliate... Dajte si ho vyrobiť.

Dvere sú nutnosť, nech sedia ako majú

Staviate si dom, hľadáte výbavu do bytu, ale zasekli ste sa. Žiadne nesedia. Čo tak osloviť odborníkov? Vybrať si nábytok na mieru dnes už nie je problém. Predovšetkým, ak zablúdite k značke Wens. Vyrobia zárubne aj dvere. Všetko podľa očakávaní. Slovenská firma zhotovujúca kvalitné interiérové dvere, ktoré zaslepujú holé otvory v stene. Zaslepia aj vás. Svojou kvalitou. Profesionáli, ktorí si potrpia na kvalitne vybavený interiér. Materiálové, designové a farebné riešenia v súlade so zadaním im nerobia problém. Pre klienta si nájdu čas aj priestor. Uprednostňujete tradíciu alebo moderný štýl? Dajú si rady s každou požiadavkou s dôrazom na detail. Dizajn, výnimočnosť, efektivita a funkčnosť. Najnovšie trendy a inšpirácie. Nič im nie je cudzie. Oslovia na prvý pohľad. Neváhajte! Neoľutujete.

Schody do neba pre vysnívaný domov. Značka Wens!

Staviate si dom. Krásny, poschodový. Len tie schody treba zabezpečiť. Wens ponúka nebo, resp. aspoň schody doň. Cesta je kľukatá. Pri stavbách to poznáte. K dosiahnutiu nebesky útulného domova pomôžu parádne drevené schody. Nič tak nezútulní domov ako drevo. Jeho vôňa a štýl. Znie to až príliš otrepane? Aj drevené schody môžu byť moderné a v trende. Nový domov sa môže niesť v znamení schodov od značky Wens.

Začnite od podlahy

Pre dvere i schody ste už rozhodnutí? Začať treba však už od podlahy. Ten prvý dotyk, keď prídete domov. Otvoríte dvere a urobíte prvý krok. Osvedčené drevené parkety však nikdy nesklamu. Nájdete drevené parkety, vrstvené drevené podlahy z prírodného materiálu, ktoré nikdy nebudú rovnaké! Pretože ide o čistý materiál z prírody. 100% spokojnosť je zaručená. Reprezentuje ju kvalita a čistota, ktorú parkety prinášajú. Nekonečné možnosti štruktúr, rozmerov, hrúbky, opracovaní. Možností je veľa. Nebojte sa investovať. Rozhodnite sa pre najlepších a spravíte to iba raz. Domov, ktorý už nebudete chcieť zmeniť!

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

foto: pixabay.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan