Culinary|23.04.2018|18:08
Zdravé mašrtenie

Vanilková zmrzlina (1 porcia, 15 minút)

1 proteínová kaša s vanilkovou príchuťou KetoDiet

250 ml vody

Mäta na ozdobu

Postup

Podľa návodu si pripravíme porciu vanilkovej kaše. V miske ju vložíme na 5—10 minút do mrazničky. Môžeme dozdobiť mätou a pustiť sa do mlsania bez výčitek.

 


Recepty s proteínovou palacinkou, proteínovými tyčinkami a proteínovým pudingom KetoDiet

Čokoládová torta (6 porcií, 30 minút)

1 proteínová palacinka s vanilkovou príchuťou KetoDiet

4 proteínové tyčinky s príchuťou čokoláda KetoDiet

3 proteínové pudingy s čokoládovou príchuťou KetoDiet

2 lyžičky kakaa

60 g kokosu

500 ml mlieka

100 ml vody

1 kelímok šľahačky

 

Postup

Skvelá správa pre priaznivcov sladkého. Tortu si môžete dať, aj keď ste v diétnom pláne, a to v 2. alebo v 3. kroku. Jedinou podmienkou je, že vynecháte šľahačku. Proteínové tyčinky (s príchuťou čokoláda alebo inej vašej obľúbenej príchute) nastrúhame na strúhadle na hrubo.

Pridáme zmes na proteínovú palacinku s vanilkovou príchuťou, alebo 4 bielky, ďalej 1 lyžičku kakaa, 100 ml vody a všetko poriadne premiešame. Na plech si pripravíme papier na pečenie, na ktorý zmes vysypeme a lyžicou uhladíme. Dáme piecť na 180 °C na 8-10 minút.

Do misky vysypeme 3 vrecká proteínového pudingu s čokoládovou príchuťou, pridáme 500 ml mlieka, pomocou mixéru rozmiešame a vložíme do chladničky, až kým puding nestuhne (na cca 30 min). Medzitým si našľaháme šľahačku so stužovačom (ak pridávate).

Tuhý puding zmiešame jemne so šľahačkou a lyžičkou kakaa.

Vzniknutý krém nalejeme na korpus, ktorý máme pripravený ideálne v tortovej forme, dozdobíme (napríklad malinami) a necháme stuhnúť.

 

foto: KetoDiet

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan