Vzťahy|31.12.2014|02:48
Zlozvyky v posteli, ktoré vás oberajú o to správne potešenie

Po rokoch vašej „sexuálnej kariéry“ alebo lepšie povedané za roky, ktoré intímne žijete ste si určite aj vy vypestovali nejaké zlozvyky, o ktorých si myslíte, že sú v poriadku a možno si ich ani neuvedomujete, ale môžu škodiť sexu.

Niektoré zlozvyky môžu spôsobiť, že sex je naopak menej príjemný, menej vzrušujúci a stratí sa akási iskra, ktorá tam predtým bola. Na túto päťku nerestí pozor:

Strnulosť- zlozvyk, ktorý majú ženy pred orgazmom. Tak veľmi ho vyčkávajú, že napínajú svaly, dýchajú plytko a práve vtedy si to vôbec neužijú tak, ako keď sú uvoľnené, dýchajú zhlboka a nič nenapínajú. Orgazmus je tak intenzívnejší a budete ho cítiť na celom tele.

Žiadna komunikácia- je síce skvelé, že si v posteli rozumiete aj bez slov, ale čo ak má jeden z vás chuť na niečo iné, nové, nevyskúšané. Treba to povedať. Prehovoriť a nebáť sa. A hovorte práve pri tom. Aj keď na to nie ste zvyknutý, povedzte mu alebo jej, ako to chcete a čo chcete urobiť. Uvidíte...

Stále to isté- na jednej strane je fajn, že viete, čo a ako, čo urobiť, aby to bolo dobré, príjemné a bude to také desaťkrát, možno aj stokrát, ale časom to prestane baviť a bude to chcieť zmenu. Tak sa tomu nebráňte a skúste tento zlozvyk zlomiť.

Prílišná sterilnosť- ak máte zvyk, že sexujete až po sprche, je to síce fajn, ste obaja voňaví a čistí, ale nie vždy je to také dobré. Dokáže to zabiť chuť, vášeň a túžbu. Vyskúšajte aj ranný sex, sex, keď máte chuť a ste po celom dni spotený. Ide práve o tie feromóny a pižmo. Budete sa diviť.

Veľké očakávania- dámy pozor. Muži nie sú pornoherci s obrovským prirodzením a dvojhodinovou výdržou. Radšej dopredu nič neočakávajte a nakoniec ostanete milo prekvapené. Sex má byť príjemný, vzrušujúci a o vás dvoch, nie žiadna súťaž.

by Diamond, zena.pravda.sk

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan